FB pixel TP pixel
Description of a Struggle
Description of a Struggle

Popis jednoho zápasu

Description of a Struggle
Francie | 1960 | Dokumenty | Politika | 60 minut

Znamení země, znamení vody, znamení člověka - toto je zaslíbená země. V linii Markerových politických výpovědí pokračuje i dokument, jehož ústředním tématem je Izrael a jeho zápas (boj) o suverenitu a identitu. Meditativní komentář o tom, jak se buduje nový stát, se nese nad impresivními obrazy, v j...

Znamení země, znamení vody, znamení člověka - toto je zaslíbená země. V linii Markerových politických výpovědí pokračuje i dokument, jehož ústředním tématem je Izrael a jeho zápas (boj) o suverenitu a identitu. Meditativní komentář o tom, jak se buduje nový stát, se nese nad impresivními obrazy, v jejichž prchavosti se skrývá příležitost k objevům, které sice možná trvají velmi krátce, ale pronikají za hranice zdání. Literární esej se spojuje s dokumentárním obrazem v hypnotický film, který získal Zlatého medvěda na berlínském filmovém festivalu.

Popis jednoho zápasu obsazení

Herci: Alan Adair

Režie: Chris Marker

Popis jednoho zápasu online

Sledovat Popis jednoho zápasu online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Popis jednoho zápasu online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Popis jednoho zápasu dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
původní znění | od 28. 1. 2021
Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Popis jednoho zápasu recenze a hodnocení

Ve filmu Popis jednoho zápasu hrají Alan Adair.

Film Popis jednoho zápasu režíruje Chris Marker.

Film Popis jednoho zápasu má 60 minut.

Film Popis jednoho zápasu můžete vidět na DaFilms.

Film Popis jednoho zápasu je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.