FB pixel TP pixel
Population 436
Population 436

Population 436

Population 436
Kanada | 2006 | 88 minut

Idylické městečko Rockwell Falls budí na první pohled dojem ráje na Zemi. Ale když federální vyšetřovatel Steve Kady (Jeremy Sisto - Skrýš) do města přijíždí, aby zjistil, proč se tu už sto let nemění počet obyvatel, brzy objevuje, co se pod dokonalým povrchem opravdu skrývá. Kady se zaplétá do zvrá...

Idylické městečko Rockwell Falls budí na první pohled dojem ráje na Zemi. Ale když federální vyšetřovatel Steve Kady (Jeremy Sisto - Skrýš) do města přijíždí, aby zjistil, proč se tu už sto let nemění počet obyvatel, brzy objevuje, co se pod dokonalým povrchem opravdu skrývá. Kady se zaplétá do zvrácené spleti náboženských vášní a puritánské tradice, ze které se dosud nikomu nepodařilo uniknout. A tak v tomhle strhujícím a napínavém thrilleru musí Kady buď najít cestu ven – nebo zemře.

IMDb  57 % CSFD  59 %

Population 436 online

Sledovat Population 436 online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Population 436 online, zda je ke stažení a zda má Population 436 dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 24. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Population 436 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Population 436, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Population 436 postavy.

Jeremy Sisto
Jeremy Sisto
Steve Kady
James Blicq
James Blicq
Obie Spark
Leigh Enns
Leigh Enns
Kathy Most
David Fox
David Fox
Ronald Greaver

Population 436 recenze a hodnocení