FB pixel TP pixel
Population 436
Population 436

Population 436

Population 436
Kanada | 2006 | Drama | 88 minut

Idylické městečko Rockwell Falls budí na první pohled dojem ráje na Zemi. Ale když federální vyšetřovatel Steve Kady (Jeremy Sisto - Skrýš) do města přijíždí, aby zjistil, proč se tu už sto let nemění počet obyvatel, brzy objevuje, co se pod dokonalým povrchem opravdu skrývá. Kady se zaplétá do zvrá...

Idylické městečko Rockwell Falls budí na první pohled dojem ráje na Zemi. Ale když federální vyšetřovatel Steve Kady (Jeremy Sisto - Skrýš) do města přijíždí, aby zjistil, proč se tu už sto let nemění počet obyvatel, brzy objevuje, co se pod dokonalým povrchem opravdu skrývá. Kady se zaplétá do zvrácené spleti náboženských vášní a puritánské tradice, ze které se dosud nikomu nepodařilo uniknout. A tak v tomhle strhujícím a napínavém thrilleru musí Kady buď najít cestu ven – nebo zemře.

Hrají: Jeremy Sisto, James Blicq, Cory Cassidy, Fred Durst, Leigh Enns, David Fox

Režie: Michelle MacLaren

IMDb  57 % Kinobox  57 %

Population 436 online

Sledovat Population 436 online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Population 436 online, zda je ke stažení a zda má Population 436 dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 8. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Population 436 recenze a hodnocení

Ve filmu Population 436 hrají Jeremy Sisto, James Blicq, Cory Cassidy, Fred Durst, Leigh Enns, David Fox.

Film Population 436 režíruje Michelle MacLaren.

Film Population 436 má 88 minut.

Film Population 436 můžete vidět na iTunes.

Film Population 436 je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.