FB pixel TP pixel
The Juror
The Juror

Porotce

The Juror
USA | 1996 | Thrillery | Právníci | 118 minut

Annie je obyčejná mladá žena. Stará se sama o dospívajícího syna Olivera a po večerech sní o tom, že se začnou prodávat její originální sochy. Někdy se jí zdá, že by jejímu životu slušelo trochu víc vzrušení. Přijme funkci porotkyně z lidu, a všechno se změní. Mafiánský boss Boffano je evidentně vin...

Annie je obyčejná mladá žena. Stará se sama o dospívajícího syna Olivera a po večerech sní o tom, že se začnou prodávat její originální sochy. Někdy se jí zdá, že by jejímu životu slušelo trochu víc vzrušení. Přijme funkci porotkyně z lidu, a všechno se změní. Mafiánský boss Boffano je evidentně vinen a nikdo u soudu nepochybuje o tom, jaký výrok porota nakonec vyřkne. Kdo by tušil, že zamlklá mladá porotkyně je vystavena brutálnímu nátlaku ? Buď bude Annie trvat na tom, že důkazy obžaloby ji nepřesvědčili, nebo ona i její syn zemřou... Oliver i přítelkyně Juliet vystrašené ženě radí, aby se bránila. Jenže mafiánský zabiják s přezdívkou Učitel si dává záležet na tom, aby zlikvidoval každý pokus o vzpouru. Mezi nenáviděným katem a jeho bezmocnou obětí vzniká zvláštní, skoro citový vztah. Největším Učitelovým pomocníkem je však strach, a v tom se nedá trvale žít.

IMDb  56 % CSFD  57 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Porotce online

Sledovat Porotce online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Porotce online, zda je ke stažení a zda má Porotce dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita |
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Porotce obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Porotce, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Porotce postavy.

Porotce zajímavosti

Celosvětové tržby
22 754 725 $
Tržby v USA
22 754 725 $
Tržby v českých kinech
1 147 301 Kč
Návštěvnost v českých kinech
31 268 diváků

Porotce recenze a hodnocení