FB pixel TP pixel
The Juror
The Juror

Porotce

The Juror
USA | 1996 | Drama | Právníci | 118 minut

Annie je obyčejná mladá žena. Stará se sama o dospívajícího syna Olivera a po večerech sní o tom, že se začnou prodávat její originální sochy. Někdy se jí zdá, že by jejímu životu slušelo trochu víc vzrušení. Přijme funkci porotkyně z lidu, a všechno se změní. Mafiánský boss Boffano je evidentně vin...

Annie je obyčejná mladá žena. Stará se sama o dospívajícího syna Olivera a po večerech sní o tom, že se začnou prodávat její originální sochy. Někdy se jí zdá, že by jejímu životu slušelo trochu víc vzrušení. Přijme funkci porotkyně z lidu, a všechno se změní. Mafiánský boss Boffano je evidentně vinen a nikdo u soudu nepochybuje o tom, jaký výrok porota nakonec vyřkne. Kdo by tušil, že zamlklá mladá porotkyně je vystavena brutálnímu nátlaku ? Buď bude Annie trvat na tom, že důkazy obžaloby ji nepřesvědčili, nebo ona i její syn zemřou... Oliver i přítelkyně Juliet vystrašené ženě radí, aby se bránila. Jenže mafiánský zabiják s přezdívkou Učitel si dává záležet na tom, aby zlikvidoval každý pokus o vzpouru. Mezi nenáviděným katem a jeho bezmocnou obětí vzniká zvláštní, skoro citový vztah. Největším Učitelovým pomocníkem je však strach, a v tom se nedá trvale žít.

Hrají: Demi Moore, Alec Baldwin, Joseph Gordon-Levitt, Anne Heche, James Gandolfini, Lindsay Crouse, Tony Lo Bianco

IMDb  57 % Kinobox  55 %

Porotce online

Sledovat Porotce online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Porotce online, zda je ke stažení a zda má Porotce dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 9. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Porotce zajímavosti

Celosvětové tržby
22 754 725 $
Tržby v USA
22 754 725 $
Tržby v českých kinech
1 147 301 Kč
Návštěvnost v českých kinech
31 268 diváků

Porotce recenze a hodnocení

Ve filmu Porotce hrají Demi Moore, Alec Baldwin, Joseph Gordon-Levitt, Anne Heche, James Gandolfini, Lindsay Crouse, Tony Lo Bianco.

Film Porotce režíruje .

Film Porotce má 118 minut.

Film Porotce vidělo v českých kinech 31 268 diváků.

Film Porotce můžete vidět na iTunes.

Film Porotce je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.