FB pixel TP pixel
The Last Truck: Closing of a GM Plant
The Last Truck: Closing of a GM Plant

Poslední automobil: Konec továrny General Motors

The Last Truck: Closing of a GM Plant
USA | 2009 | Dokumenty | Auta | 40 minut

Pro obyvatele Moraine v Ohiu byla General Motors víc, než jen automobilka – byla to tepna jejich obce. V návaznosti na oznámení společnosti v roce 2008, že se filiálka bude zavírat kvůli nízkým prodejům nákladních automobilů a dodávek, začali šokovaní pracovníci bilancovat svou kariéru u General Mot...

Pro obyvatele Moraine v Ohiu byla General Motors víc, než jen automobilka – byla to tepna jejich obce. V návaznosti na oznámení společnosti v roce 2008, že se filiálka bude zavírat kvůli nízkým prodejům nákladních automobilů a dodávek, začali šokovaní pracovníci bilancovat svou kariéru u General Motors. A tak dělníci smutně vzpomínají na všechny příležitosti nasbírané za léta práce, přátelství, která získali a hrdost, kterou našli u montážní linky. Tento film je jejich žalozpěvem, prostřednictvím jejich slov se můžete stát svědky zmírajícího amerického výrobního systému a nahlédnout do tamního automobilového průmyslu, jenž se ocitl v krizi.

Hrají: Popeye Hurst, Kim Clay, Kate Geiger, Kathe Day, Joyce Gilbert, Louis Carter, Darlene Henson, Rick Stacy, Kevin Claypool

Režie: Steven Bognar, Julia Reichert

IMDb  69 % Kinobox  69 %

Poslední automobil: Konec továrny General Motors online

Sledovat Poslední automobil: Konec továrny General Motors online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední automobil: Konec továrny General Motors online, zda je ke stažení a zda má Poslední automobil: Konec továrny General Motors dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 15. 2. 2023
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Poslední automobil: Konec továrny General Motors recenze a hodnocení

Tvůj názor na Poslední automobil: Konec továrny General Motors?

Ve filmu Poslední automobil: Konec továrny General Motors hrají Popeye Hurst, Kim Clay, Kate Geiger, Kathe Day, Joyce Gilbert, Louis Carter, Darlene Henson, Rick Stacy, Kevin Claypool.

Film Poslední automobil: Konec továrny General Motors režíruje Steven Bognar, Julia Reichert.

Film Poslední automobil: Konec továrny General Motors má 40 minut.

Film Poslední automobil: Konec továrny General Motors můžete vidět na HBO Max.

Film Poslední automobil: Konec továrny General Motors je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.