FB pixel TP pixel
The Last Warrior
The Last Warrior

Poslední bohatýr

The Last Warrior
Rusko | 2017 | ????????? ???????? (?????????) | Fantasy filmy | Dobrodružné fantasy | 120 minut

Ivan, obyčejný mladík, se náhodou přenese ze současné Moskvy do fantastické země Bělohoří. V tomto paralelním světě žijí hrdinové ruských pohádek, kouzla jsou zde přirozenou součástí života a problémy se řeší soubojem s bohatýrskými meči. Ke svému překvapení se Ivan ocitá v samém centru boje světlýc...

Ivan, obyčejný mladík, se náhodou přenese ze současné Moskvy do fantastické země Bělohoří. V tomto paralelním světě žijí hrdinové ruských pohádek, kouzla jsou zde přirozenou součástí života a problémy se řeší soubojem s bohatýrskými meči. Ke svému překvapení se Ivan ocitá v samém centru boje světlých a temných sil. Není mu však jasné, proč je hlavní role v probíhajících událostech podle všeobecného názoru svěřena právě jemu.

Hrají: Viktor Horinyak, Mila Syvatska, Ekaterina Vilkova, Konstantin Lavronenko, Sergey Burunov, Elena Yakovleva, Svetlana Kolpakova

Režie: Dmitriy Dyachenko

IMDb  65 % Kinobox  70 %

Poslední bohatýr online

Sledovat Poslední bohatýr online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední bohatýr online, zda je ke stažení a zda má Poslední bohatýr dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Poslední bohatýr recenze a hodnocení

Ve filmu Poslední bohatýr hrají Viktor Horinyak, Mila Syvatska, Ekaterina Vilkova, Konstantin Lavronenko, Sergey Burunov, Elena Yakovleva, Svetlana Kolpakova.

Film Poslední bohatýr režíruje Dmitriy Dyachenko.

Film Poslední bohatýr má 120 minut.

Film Poslední bohatýr můžete vidět na Prima Plus.

Film Poslední bohatýr je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.