FB pixel TP pixel
The Last Warrior
The Last Warrior

Poslední bohatýr

The Last Warrior
Rusko | 2017 | ????????? ???????? (?????????) | Fantasy filmy | Dobrodružné fantasy | 120 minut

Ivan, obyčejný mladík, se náhodou přenese ze současné Moskvy do fantastické země Bělohoří. V tomto paralelním světě žijí hrdinové ruských pohádek, kouzla jsou zde přirozenou součástí života a problémy se řeší soubojem s bohatýrskými meči. Ke svému překvapení se Ivan ocitá v samém centru boje světlýc...

Ivan, obyčejný mladík, se náhodou přenese ze současné Moskvy do fantastické země Bělohoří. V tomto paralelním světě žijí hrdinové ruských pohádek, kouzla jsou zde přirozenou součástí života a problémy se řeší soubojem s bohatýrskými meči. Ke svému překvapení se Ivan ocitá v samém centru boje světlých a temných sil. Není mu však jasné, proč je hlavní role v probíhajících událostech podle všeobecného názoru svěřena právě jemu.

IMDb  65 % CSFD  71 %

Poslední bohatýr online

Sledovat Poslední bohatýr online můžeš na SupremeXP. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední bohatýr online, zda je ke stažení a zda má Poslední bohatýr dabing nebo titulky.

SupremeXP
SupremeXP
české titulky | od 23. 9. 2021
Půjčení (HD) za 60 Kč

Poslední bohatýr obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poslední bohatýr, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poslední bohatýr postavy.

Mila Syvatska
Mila Syvatska
Vasilisa
Sergey Burunov
Sergey Burunov
Vodyanoy
Elena Yakovleva
Elena Yakovleva
Baba-Yaga
Svetlana Kolpakova
Svetlana Kolpakova
Young Baba-Yaga
Aleksandr Semchev
Aleksandr Semchev
Chudo-Yudo
Evgeniy Dyatlov
Evgeniy Dyatlov
Dobrynya Nikitich
Wolfgang Cerny
Wolfgang Cerny
Alyosha Popovich

Poslední bohatýr recenze a hodnocení