FB pixel TP pixel
Last Letters Home
Last Letters Home

Poslední dopisy domů: Hlasy amerických vojáků z iráckých bojišť

Last Letters Home
USA | 2004 | Dokumenty | Válka v Iráku | 60 minut

Poslední slova vojáků. Poslední vzpomínky jejich rodin. Poslední projev naší vděčnosti. Tento dokument produkoval režíroval držitel Oscara a ceny Emmy, Bill Couturié, a skrze intimní a dojemnou atmosféru vzdává hold americkým vojákům, kteří byli nedávno zabiti během operace Irácká svoboda. V jejich ...

Poslední slova vojáků. Poslední vzpomínky jejich rodin. Poslední projev naší vděčnosti. Tento dokument produkoval režíroval držitel Oscara a ceny Emmy, Bill Couturié, a skrze intimní a dojemnou atmosféru vzdává hold americkým vojákům, kteří byli nedávno zabiti během operace Irácká svoboda. V jejich rodných městech předčítají nejbližší příbuzní poslední a velmi výmluvné dopisy osmi mužů a dvou žen, z nichž některé byli adresátům doručeny až po zprávě o jejich úmrtí. Členové rodiny se s filmaři podělili o emocionální vzpomínky. Zesnulí vojáci žijí dál v srdcích truchlících vdov, matek, otců, dětí a přátel, vy se s těmito hrdiny můžete setkat už jen prostřednictvím rodinných fotografií. Nenechte si ujít srdceryvný snímek z dílny HBO, New York Times a Life Books.

IMDb  76 %

Poslední dopisy domů: Hlasy amerických vojáků z iráckých bojišť online

Sledovat Poslední dopisy domů: Hlasy amerických vojáků z iráckých bojišť online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední dopisy domů: Hlasy amerických vojáků z iráckých bojišť online, zda je ke stažení a zda má Poslední dopisy domů: Hlasy amerických vojáků z iráckých bojišť dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 5. 6. 2015
Předplatné za 199 Kč

Poslední dopisy domů: Hlasy amerických vojáků z iráckých bojišť obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poslední dopisy domů: Hlasy amerických vojáků z iráckých bojišť, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poslední dopisy domů: Hlasy amerických vojáků z iráckých bojišť postavy.

Poslední dopisy domů: Hlasy amerických vojáků z iráckých bojišť recenze a hodnocení

Tvůj názor na Poslední dopisy domů: Hlasy amerických vojáků z iráckých bojišť?

Ve filmu Poslední dopisy domů: Hlasy amerických vojáků z iráckých bojišť hrají Lloyd Byers, Mary Byers.

Film Poslední dopisy domů: Hlasy amerických vojáků z iráckých bojišť režíruje Bill Couturié.

Film Poslední dopisy domů: Hlasy amerických vojáků z iráckých bojišť má 60 minut.

Film Poslední dopisy domů: Hlasy amerických vojáků z iráckých bojišť můžete vidět na HBO Max.

Film Poslední dopisy domů: Hlasy amerických vojáků z iráckých bojišť je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.