FB pixel TP pixel
The Last King
The Last King

Poslední král

The Last King
Norsko | 2016 | Historické filmy | Středověk | 99 minut

Píše se rok 1204 a Norsko je rozervané občanskou válkou. Ve víru intrik umírá král a těsně před svou smrtí odhaluje, že má nemanželského syna – Hakona Hakonssona, dědice trůnu. Začíná zuřivý souboj o život malého dítěte. Loajální služebníci trůnu Skjervald (Jakob Oftebro) a Torstein (Kristofer Hivju...

Píše se rok 1204 a Norsko je rozervané občanskou válkou. Ve víru intrik umírá král a těsně před svou smrtí odhaluje, že má nemanželského syna – Hakona Hakonssona, dědice trůnu. Začíná zuřivý souboj o život malého dítěte. Loajální služebníci trůnu Skjervald (Jakob Oftebro) a Torstein (Kristofer Hivju) se snaží svého budoucího krále udržet naživu ze všech sil. Stojí proti nim neúprosná příroda i dánští nájezdníci, kteří neznají slitování. Obstojí dvojice hrdinů v nerovném souboji a dostane následníka trůnu do bezpečí?

Hrají: Kristofer Hivju, Jakob Oftebro, Pal Sverre Hagen, Nikolaj Lie Kaas, Stig Henrik Hoff, Benjamin Helstad, Jeppe Beck Laursen

Režie: Nils Gaup

IMDb  61 % Kinobox  63 %

Poslední král online

Sledovat Poslední král online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední král online, zda je ke stažení a zda má Poslední král dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 1. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Poslední král recenze a hodnocení

Ve filmu Poslední král hrají Kristofer Hivju, Jakob Oftebro, Pal Sverre Hagen, Nikolaj Lie Kaas, Stig Henrik Hoff, Benjamin Helstad, Jeppe Beck Laursen.

Film Poslední král režíruje Nils Gaup.

Film Poslední král má 99 minut.

Film Poslední král můžete vidět na Edison.

Film Poslední král je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.