FB pixel TP pixel
Poslední leč

Poslední leč

Poslední leč
Česko | 1981 | Komedie | Satira

Jedinými protagonisty této nezvyklé podívané, v níž se dialogy prolínají s pantomimou, jsou revírník z románu Viléma Mrštíka Pohádka máje a doktor Zvonek Burke ze hry současného dramatika Ladislava Smočka Podivné odpoledne doktora Zvonka Burkeho. Děj je velmi jednoduchý: tak jako každý rok přichází ...

Jedinými protagonisty této nezvyklé podívané, v níž se dialogy prolínají s pantomimou, jsou revírník z románu Viléma Mrštíka Pohádka máje a doktor Zvonek Burke ze hry současného dramatika Ladislava Smočka Podivné odpoledne doktora Zvonka Burkeho. Děj je velmi jednoduchý: tak jako každý rok přichází doktor Burke navštívit stařičkého pana revírníka, o něhož se stará pečovatelka Dobruše. V malé, nepříliš útulné místnosti prožívají oba přátelé neuvěřitelná dobrodružství, v nichž díky jejich fantazii mění úplně všední věci svou funkci, představy se stávají skutečností a vzniká tak bláznivý svět, v němž je možné všechno. Experimentální film, kde jde v podstatě o hru na hru, se zcela vymyká běžnému standardu barrandovské produkce a oprávněně zaujal kritiku i zasvěcené diváky.

IMDb  77 % CSFD  76 %

Poslední leč online

Sledovat Poslední leč online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední leč online, zda je ke stažení a zda má Poslední leč dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 8. 10. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Poslední leč obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poslední leč, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poslední leč postavy.

Poslední leč recenze a hodnocení

Ve filmu Poslední leč hrají Bolek Polívka, Jiří Pecha, Ivana Kaslová, Hana Vaňková.

Film Poslední leč režíruje Bolek Polívka, Vladimír Sís.

Film Poslední leč můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Poslední leč je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.