FB pixel TP pixel
The Last Ship
The Last Ship

Poslední loď

The Last Ship
USA | 2014 | Sci-fi seriály | Sci-fi drama | 41 minut | 5 řad(a) | 56 epizod

Posádka torpédoborce Nathan James vedená komandérem Chandlerem se vydává na šestiměsíční misi do Arktidy, kde má testovat výkonnost stroje. Přidávají se k nim dva virologové, Dr. Rachel Scottová a Dr. Quincy Tophet, kteří se údajně do Arktidy vydávají studovat místní ptactvo. Když je mise posádky ta...

Posádka torpédoborce Nathan James vedená komandérem Chandlerem se vydává na šestiměsíční misi do Arktidy, kde má testovat výkonnost stroje. Přidávají se k nim dva virologové, Dr. Rachel Scottová a Dr. Quincy Tophet, kteří se údajně do Arktidy vydávají studovat místní ptactvo. Když je mise posádky takřka u konce, zaútočí na posádku ruské vrtulníky. Útok se podaří odrazit a poté Scottová Chandlerovi přizná, že před třemi měsíci vypukla světová epidemie neznámého viru, které se doposud podařilo zabít 80 % lidské populace na Zemi. Virus se šíří stále rychleji, protože ho někdo na Zemi zmutoval a doposud se proti viru nepodařilo vyvinout ochrannou vakcínu, protože nikdo neměl k dispozici vzorky původního viru. Ty však má k dispozici Scottová ze své lékařské mise v Egyptě. Chandlerovi nezbývá nic jiného, než o situaci informovat posádku. Řada mužů a žen ztratila doma své rodiny. Chandlerův zástupce, komandér Slattery, navrhuje, aby vybraným členům posádky bylo umožněno vystoupit v ochranných oblecích na pevninu a rozloučit se s rodinami. Chandler to považuje za sebevraždu a rozhodne se pokračovat dál v plavbě. Nařídí plout do námořnické základny v Guantánamu, kde hodlá doplnit zásoby potravin a paliva.

IMDb  74 % CSFD  66 %

Poslední loď online

Sledovat Poslední loď online můžeš na Amazon Prime Video. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední loď online, zda je ke stažení a zda má Poslední loď dabing nebo titulky.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 6. 10. 2022
Předplatné za 79 Kč

Poslední loď obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poslední loď, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poslední loď postavy.

Eric Dane
Eric Dane
CO CDR Tom Chandler
Adam Baldwin
Adam Baldwin
XO Mike Slattery
Rhona Mitra
Rhona Mitra
Hraje
Charles Parnell
Charles Parnell
CMC Jeter
Travis Van Winkle
Travis Van Winkle
Lt. Danny Green
Christina Elmore
Christina Elmore
Lt. Alisha Granderson
Jocko Sims
Jocko Sims
LT. Carlton Burk
Hank Steinberg
Hank Steinberg
Tvůrce
Steven Kane
Steven Kane
Tvůrce

Poslední loď novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Poslední loď, které najdeš na našem webu.

55 nejlepších sci-fi seriálů od roku 2010 do současnosti
55 nejlepších sci-fi seriálů od roku 2010 do současnosti
25.05.2020 | Tipy na film

V minulém desetiletí se televizní tvorba v oblasti sci-fi rozmohla a my se tak dočkali desítek nových projektů. Vybrali jsme tedy 55 nejrůznějších sci-fi seriálů, které patří mezi ty nejlepší. Je jen na vás, zda si vyberete postapokalyptickou řež, putování vesmírné lodi nebo galaktický babysitting.

Poslední loď recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
28.07.2014 21:06:00

Fajn namet i slusny zpracovani. Ale zase dalsi epidemie?

 50 %

V seriálu Poslední loď hrají Eric Dane, Rhona Mitra, Adam Baldwin, Charles Parnell, Travis Van Winkle, Christina Elmore, Jocko Sims.

Seriál Poslední loď můžete vidět na Amazon Prime Video.

Seriál Poslední loď je online na Amazon Prime Video, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.