FB pixel TP pixel
Poslední plavky
Poslední plavky

Poslední plavky

Poslední plavky
Česko | 2007 | Komedie | Satira

Film "Poslední Plavky" je příběhem Jardy Kuchaře, hrdiny zašlé éry tuzexového bonu. Jeho finanční příjem spočívá v pronájmu vlastního bytu. Každé léto je nucen trávit u opuštěného rybníka, kde provozuje ještě opuštěnější bufet. Jeho pravou rukou (a to je levák) je místní prosťáček Kamil Hošpes. Mezi...

Film "Poslední Plavky" je příběhem Jardy Kuchaře, hrdiny zašlé éry tuzexového bonu. Jeho finanční příjem spočívá v pronájmu vlastního bytu. Každé léto je nucen trávit u opuštěného rybníka, kde provozuje ještě opuštěnější bufet. Jeho pravou rukou (a to je levák) je místní prosťáček Kamil Hošpes. Mezi hrstku zákazníků patří dvojice traktoristů Jirka s Péťou a Jardův zapřísáhlý nepřítel, fanatický rybář Pepa Vrtílek se svým psem Pepíkem. Rozmarné letní dny jsou narušeny zjevením monstrózních rozměrů. Z hlubin vod třetí závlahové kategorie se vynořil monstrsumec Lojza a sežral Vrtílkova psa. Jarda Kuchař v Lojzovi vidí šanci na regeneraci místního turistického ruchu. Povolává rybáře z celé republiky. A dva skutečně dojedou.. Zdroj:filmovyprehled.cz

IMDb  38 % CSFD  37 %

Poslední plavky online

Sledovat Poslední plavky online můžeš na Filmy česky a zadarmo, Netflix, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední plavky online, zda je ke stažení a zda má Poslední plavky dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Filmy česky a zadarmo
Filmy česky a zadarmo
od 11. 8. 2017
Zdarma
Netflix
Netflix
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 16. 12. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného

Poslední plavky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poslední plavky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poslední plavky postavy.

Poslední plavky zajímavosti

Tržby v českých kinech
9 644 084 Kč
Návštěvnost v českých kinech
103 492 diváků

Poslední plavky recenze a hodnocení

Ve filmu Poslední plavky hrají Petr Čtvrtníček, Kristína Farkašová, Josef Polášek, Magdaléna Sidonová, Pavel Šimčík, Jiří Lábus, Josef Rosen.

Film Poslední plavky režíruje Michal Krajňák.

Film Poslední plavky vidělo v českých kinech 103 492 diváků.

Film Poslední plavky můžete vidět na Filmy česky a zadarmo, Netflix, Voyo.

Film Poslední plavky je online na Filmy česky a zadarmo, Netflix, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.