FB pixel TP pixel
Poslední plavky
Poslední plavky

Poslední plavky

Poslední plavky
Česko | 2007 | Komedie | Situace

Film "Poslední Plavky" je příběhem Jardy Kuchaře, hrdiny zašlé éry tuzexového bonu. Jeho finanční příjem spočívá v pronájmu vlastního bytu. Každé léto je nucen trávit u opuštěného rybníka, kde provozuje ještě opuštěnější bufet. Jeho pravou rukou (a to je levák) je místní prosťáček Kamil Hošpes. Mezi...

Film "Poslední Plavky" je příběhem Jardy Kuchaře, hrdiny zašlé éry tuzexového bonu. Jeho finanční příjem spočívá v pronájmu vlastního bytu. Každé léto je nucen trávit u opuštěného rybníka, kde provozuje ještě opuštěnější bufet. Jeho pravou rukou (a to je levák) je místní prosťáček Kamil Hošpes. Mezi hrstku zákazníků patří dvojice traktoristů Jirka s Péťou a Jardův zapřísáhlý nepřítel, fanatický rybář Pepa Vrtílek se svým psem Pepíkem. Rozmarné letní dny jsou narušeny zjevením monstrózních rozměrů. Z hlubin vod třetí závlahové kategorie se vynořil monstrsumec Lojza a sežral Vrtílkova psa. Jarda Kuchař v Lojzovi vidí šanci na regeneraci místního turistického ruchu. Povolává rybáře z celé republiky. A dva skutečně dojedou.. Zdroj:filmovyprehled.cz

Hrají: Petr Čtvrtníček, Kristína Farkašová, Josef Polášek, Magdaléna Sidonová, Pavel Šimčík, Jiří Lábus, Josef Rosen

Režie: Michal Krajňák

IMDb  40 % Kinobox  44 %

Sleduj Poslední plavky celý film zdarma

Pusť si Poslední plavky online hned zdarma na Filmtoro.Poslední plavky online

Sledovat Poslední plavky online můžeš na Filmy česky, Kinobox, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední plavky online, zda je ke stažení a zda má Poslední plavky dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Filmy česky
Filmy česky
od 11. 8. 2017
Zdarma
Kinobox
Kinobox
od 9. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Poslední plavky zajímavosti

Tržby v českých kinech
9 644 084 Kč
Návštěvnost v českých kinech
103 492 diváků

Poslední plavky recenze a hodnocení

Ve filmu Poslední plavky hrají Petr Čtvrtníček, Kristína Farkašová, Josef Polášek, Magdaléna Sidonová, Pavel Šimčík, Jiří Lábus, Josef Rosen.

Film Poslední plavky režíruje Michal Krajňák.

Film Poslední plavky vidělo v českých kinech 103 492 diváků.

Film Poslední plavky můžete vidět na Filmy česky, Kinobox, Voyo.

Film Poslední plavky je online na Filmy česky, Kinobox, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.