FB pixel TP pixel
The Final Year
The Final Year

Poslední rok

The Final Year
USA | 2018 | Dokumenty | Historie | 89 minut

Baracku Obamovi zbývá do konce úřadu jeden rok. On i celá administrativa Bílého domu napínají všechny síly k zahraniční politice, aby stihli dotáhnout všechny velké úkoly, které si předsevzali splnit. Posledních dvanáct měsíců prezidentství kulminuje úsilí Obamovy administrativy, což obnáší i hektic...

Baracku Obamovi zbývá do konce úřadu jeden rok. On i celá administrativa Bílého domu napínají všechny síly k zahraniční politice, aby stihli dotáhnout všechny velké úkoly, které si předsevzali splnit. Posledních dvanáct měsíců prezidentství kulminuje úsilí Obamovy administrativy, což obnáší i hektické cestování po celé planetě. Hlavními aktéry tohoto období i dokumentu, který je věrně na cestách doprovází, jsou ministr zahraničí John Kerry, velvyslankyně při OSN Samantha Power, poradce pro otázky národní bezpečnosti Ben Rhodes. A v neposlední řadě samotný prezident USA. Domlouvají s Íránem jadernou dohodu, zasazují se o úspěch světové klimatické konference, řeší problémy unesených dívek v Nigérii, chtějí se po půl století usmířit s Kubou, sblížit se s Vietnamem nebo učinit symbolické gesto v Hirošimě. Podaří se tento kurz udržet i po nástupu nového prezidenta?

IMDb  64 % CSFD  68 %

Poslední rok online

Sledovat Poslední rok online můžeš na Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední rok online, zda je ke stažení a zda má Poslední rok dabing nebo titulky.

Kuki
Kuki
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 3. 12. 2020
Půjčení za 79 Kč

Poslední rok obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poslední rok, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poslední rok postavy.

John Kerry
John Kerry
Self
Ben Rhodes
Ben Rhodes
Self
Susan Rice
Susan Rice
Self
Shinzo Abe
Shinzo Abe
Self (archive footage)
Donald Trump
Donald Trump
Self (archive footage)
Ban Ki-moon
Ban Ki-moon
Self (archive footage)
Greg Barker
Greg Barker
Režie

Poslední rok recenze a hodnocení

Ve filmu Poslední rok hrají Barack Obama, John Kerry, Samantha Power, Ben Rhodes, Susan Rice, Shinzo Abe, Donald Trump.

Film Poslední rok režíruje Greg Barker.

Film Poslední rok má 89 minut.

Film Poslední rok můžete vidět na Kuki.

Film Poslední rok je online na Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.