FB pixel TP pixel
Poslední růže od Casanovy
Poslední růže od Casanovy

Poslední růže od Casanovy

Poslední růže od Casanovy
Česko | 1966 | Komedie | Vztahy

Děj se odehrává v době, kdy na duchcovském zámku Valdštejnů zastával funkci knihovníka zřejmě nejslavnější dobyvatel žen Giacomo Casanova. Byl tehdy už poněkud unuděným a nevrlým starcem, kterého těšilo snad jen psaní memoárů a pak každodenní partička karet s hrabětem. To všechno se ovšem změnilo, k...

Děj se odehrává v době, kdy na duchcovském zámku Valdštejnů zastával funkci knihovníka zřejmě nejslavnější dobyvatel žen Giacomo Casanova. Byl tehdy už poněkud unuděným a nevrlým starcem, kterého těšilo snad jen psaní memoárů a pak každodenní partička karet s hrabětem. To všechno se ovšem změnilo, když na zámek přijel Valdštejnův mladý synovec František Adam se svou půvabnou ženou Valérií. Ta totiž chtěla "na vlastní oči" vidět slavného svůdce. Skutečnost ji však poněkud zklamala, stejně jako svůdcovy zastaralé názory na lásku. Zatímco ona upřednostňovala prostý cit, Casanova tvrdil, že lásku ženy lze získat pouze galantností a vybraným chováním. Protože ani jeden z nich nechtěl ustoupit, rozhodli se tomu druhému dokázat svou pravdu. A na to se i vsadili. Valerie se svým manželem, Casanova se starým hrabětem. Během následujících dnů se mezi oběma rozhořela ta nejpodivnější bitva, jakou kdy zámek Duchcov zažil.

IMDb  64 % CSFD  69 %

Poslední růže od Casanovy online

Sledovat Poslední růže od Casanovy online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední růže od Casanovy online, zda je ke stažení a zda má Poslední růže od Casanovy dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč

Poslední růže od Casanovy recenze a hodnocení

Tvůj názor na Poslední růže od Casanovy?