FB pixel TP pixel
The Last Face
The Last Face

Poslední tvář

The Last Face
USA | 2016 | Drama | Válka | 130 minut

Drama vyprávějící o milostné aféře, jež se zrodila mezi Wren (Charlize Theron), ředitelkou humanitární agentury, a lékařem mezinárodní pomoci Leonem (Javier Bardem) uprostřed hrůzami války zmítané Libérie. Ačkoli se oba starají o záchranu lidských životů, jejich láska je podrobena zkoušce nejen díky...

Drama vyprávějící o milostné aféře, jež se zrodila mezi Wren (Charlize Theron), ředitelkou humanitární agentury, a lékařem mezinárodní pomoci Leonem (Javier Bardem) uprostřed hrůzami války zmítané Libérie. Ačkoli se oba starají o záchranu lidských životů, jejich láska je podrobena zkoušce nejen díky nezáviděníhodné situaci, ve které se nacházejí, ale také pro rozdílné názory na to, jak konflikt vyřešit.

IMDb  49 %

Poslední tvář online

Sledovat Poslední tvář online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední tvář online, zda je ke stažení a zda má Poslední tvář dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 11. 2021
Předplatné za 199 Kč
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.

Poslední tvář obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poslední tvář, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poslední tvář postavy.

Charlize Theron
Charlize Theron
Dr. Wren Petersen
Javier Bardem
Javier Bardem
Dr. Miguel Leon
Jean Reno
Jean Reno
Dr. Mehmet Love
Jared Harris
Jared Harris
Dr. Farber
Hopper Penn
Hopper Penn
Billy Boggs
Hans Zimmer
Hans Zimmer
Hudba
Sean Penn
Sean Penn
Režie

Poslední tvář recenze a hodnocení

Ve filmu Poslední tvář hrají Charlize Theron, Javier Bardem, Jean Reno, Adele Exarchopoulos, Jared Harris, Hopper Jack Penn, Denise Newman.

Film Poslední tvář režíruje Sean Penn.

Film Poslední tvář má 130 minut.

Film Poslední tvář můžete vidět na Netflix.

Film Poslední tvář je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.