FB pixel TP pixel
Poslední výkřik
Poslední výkřik

Poslední výkřik

Poslední výkřik
Česko | 2012 | Thrillery | Sériový vrah

V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie pátrá po pachateli, ale nemůže najít žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stej...

V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie pátrá po pachateli, ale nemůže najít žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stejně jako podezřelých. Policie se snaží vraha dopadnout, ale aby už nebylo pozdě. Vrah může být kdekoliv.

Hrají: Irena Máchová, Honza Kučera, Miro Šmajda, Miloslav Mejzlík, René Přibil, Dana Morávková, Iveta Bartošová

Režie: Tomáš Kučera

IMDb  33 % Kinobox  15 %

Poslední výkřik online

Sledovat Poslední výkřik online můžeš na Kinobox, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední výkřik online, zda je ke stažení a zda má Poslední výkřik dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 21. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Kinobox
Kinobox
HD kvalita | od 5. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Poslední výkřik zajímavosti

Tržby v českých kinech
33 337 Kč
Návštěvnost v českých kinech
258 diváků

Poslední výkřik recenze a hodnocení

Ve filmu Poslední výkřik hrají Irena Máchová, Honza Kučera, Miro Šmajda, Miloslav Mejzlík, René Přibil, Dana Morávková, Iveta Bartošová.

Film Poslední výkřik režíruje Tomáš Kučera.

Film Poslední výkřik vidělo v českých kinech 258 diváků.

Film Poslední výkřik můžete vidět na Kinobox, Voyo.

Film Poslední výkřik je online na Kinobox, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.