FB pixel TP pixel
Poslední výkřik
Poslední výkřik

Poslední výkřik

Poslední výkřik
Česko | 2012 | Thrillery | Záhada

V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie pátrá po pachateli, ale nemůže najít žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stej...

V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie pátrá po pachateli, ale nemůže najít žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stejně jako podezřelých. Policie se snaží vraha dopadnout, ale aby už nebylo pozdě. Vrah může být kdekoliv.

IMDb  33 % CSFD  11 %

Poslední výkřik online

Sledovat Poslední výkřik online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední výkřik online, zda je ke stažení a zda má Poslední výkřik dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 21. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Poslední výkřik obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poslední výkřik, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poslední výkřik postavy.

Poslední výkřik zajímavosti

Tržby v českých kinech
33 337 Kč
Návštěvnost v českých kinech
258 diváků

Poslední výkřik recenze a hodnocení

Ve filmu Poslední výkřik hrají Irena Máchová, Honza Kučera, Miro Šmajda, Miloslav Mejzlík, René Přibil, Dana Morávková, Iveta Bartošová.

Film Poslední výkřik režíruje Tomáš Kučera.

Film Poslední výkřik vidělo v českých kinech 258 diváků.

Film Poslední výkřik můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Poslední výkřik je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.