FB pixel TP pixel
The Last Exorcism

Poslední vymítání ďábla

The Last Exorcism
Francie | 2010 | The Last Exorcism | Horory | Exorcismus | 87 minut

Reverend Cotton Marcus přijíždí na odlehlou louisianskou farmu Louise Sweetzera, aby tu provedl další ze svých rutinních seancí vymítání ďábla. Náboženský fanatik Sweetzer v charismatickém knězi vidí poslední naději, jak ze své dcerky Nell, kterou podle něj s jistotou posedl ďábel, dostat zlo dř...

Reverend Cotton Marcus přijíždí na odlehlou louisianskou farmu Louise Sweetzera, aby tu provedl další ze svých rutinních seancí vymítání ďábla. Náboženský fanatik Sweetzer v charismatickém knězi vidí poslední naději, jak ze své dcerky Nell, kterou podle něj s jistotou posedl ďábel, dostat zlo dřív, než její děsivé utrpení vyústí v nepředstavitelnou tragédii. Cotton, kterého po letech, co z kapes zoufalých věřících tahá peníze, trápí výčitky svědomí, chce se svým štábem natočit při této poslední seanci dokument se svou zpovědí a doznáním. Po příjezdu na krví prosáklou rodinnou farmu je ale hned zřejmé, že tady na něj čeká skutečné a ryzí zlo, na které se nemohl nijak připravit. Cesty zpět už není. To, co tady reverend Marcus zažije, do základů otřese jeho vírou. Podaří se mu najít způsob, jak Nell - a všechny ostatní - zachránit dřív, než bude pozdě?

IMDb  56 %
Voyo
Horory na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Poslední vymítání ďábla online

Poslední vymítání ďábla online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Poslední vymítání ďábla obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poslední vymítání ďábla, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poslední vymítání ďábla postavy.

Poslední vymítání ďábla recenze a hodnocení

Tvůj názor na Poslední vymítání ďábla?