FB pixel TP pixel
Postman Pat: The Movie

Pošťák Pat ve filmu

Postman Pat: The Movie
Velká Británie | 2014 | Animované filmy | Pro nejmenší | 88 minut

Nebýt nového protivného šéfa, Pat by možná napořád roznášel zásilky sousedům ve své idylické vesničce. Jenže šéf mu zatrhne rodinný výlet k moři a Pat je rozhodnutý udělat cokoli, aby ji na vysněný výlet do Itálie mohl vzít. Dokonce i přihlásit se jako zpěvák do televizní talentové soutěže, kam ho s...

Nebýt nového protivného šéfa, Pat by možná napořád roznášel zásilky sousedům ve své idylické vesničce. Jenže šéf mu zatrhne rodinný výlet k moři a Pat je rozhodnutý udělat cokoli, aby ji na vysněný výlet do Itálie mohl vzít. Dokonce i přihlásit se jako zpěvák do televizní talentové soutěže, kam ho samozřejmě provází i jeho nerozlučný kocour. Záhy se ukáže, že Pat umí stejně dobře zpívat jako nosit dopisy. Z Pata je najednou hrdina a hvězda, jen ne pošťák. Jeho povinnosti má zatím plnit elektronický dvojník, robot zvaný Patbot, doprovázený robotím kocourem Fredbotem. Jenže v době, kdy se Pat snaží o úspěch v showbusinessu, Patbot napáchá v Zelené Dolině spoustu nepravostí, které jeho sousedé a přátelé omylem připisují jemu samotnému. Pár rozbitých okenních tabulek je mezi nimi to nejmenší. Aby potíží nebylo málo, vypadá to, že Patův šéf se s pomocí armády Patbotů snaží ovládnout svět.

Hrají: David Tennant, Rupert Grint, Jim Broadbent, Stephen Mangan, Ronan Keating, Robin Atkin Downes, Susan Duerden

Režie: Mike Disa

IMDb  46 % Kinobox  46 %

Pošťák Pat ve filmu online

Sledovat Pošťák Pat ve filmu online můžeš na iTunes, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pošťák Pat ve filmu online, zda je ke stažení a zda má Pošťák Pat ve filmu dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 26. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 7. 2023
Půjčení za 39 Kč (i HD) Nákup za 89 Kč nebo 129 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pošťák Pat ve filmu zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 290 498 Kč
Návštěvnost v českých kinech
20 193 diváků

Pošťák Pat ve filmu recenze a hodnocení

Ve filmu Pošťák Pat ve filmu hrají David Tennant, Rupert Grint, Jim Broadbent, Stephen Mangan, Ronan Keating, Robin Atkin Downes, Susan Duerden.

Film Pošťák Pat ve filmu režíruje Mike Disa.

Film Pošťák Pat ve filmu má 88 minut.

Film Pošťák Pat ve filmu vidělo v českých kinech 20 193 diváků.

Film Pošťák Pat ve filmu můžete vidět na iTunes, Voyo.

Film Pošťák Pat ve filmu je online na iTunes, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.