FB pixel TP pixel
The Throwaways
The Throwaways

Postradatelní agenti

The Throwaways
USA | 2015 | Thrillery | Špióni | 90 minut

Postradatelní agenti je komediální kyberšpionážní thriller, v němž je nechvalně známý hacker Drew Reynolds zajat CIA. Návrh zní: buď bude pracovat pro ně, nebo stráví zbytek života za mřížemi. Souhlasí pod podmínkou, že si bude moci sestavit vlastní tým. Vybere si skupinu lidí na okraji, zdánlivě tě...

Postradatelní agenti je komediální kyberšpionážní thriller, v němž je nechvalně známý hacker Drew Reynolds zajat CIA. Návrh zní: buď bude pracovat pro ně, nebo stráví zbytek života za mřížemi. Souhlasí pod podmínkou, že si bude moci sestavit vlastní tým. Vybere si skupinu lidí na okraji, zdánlivě těch nejhorších z celé organizace. Vede je podplukovník Christopher Holden. Tým má za úkol vypátrat a dopadnout kyberteroristu, který hrozí masovou destrukcí.

IMDb  46 % CSFD  41 %

Postradatelní agenti online

Sledovat Postradatelní agenti online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Postradatelní agenti online, zda je ke stažení a zda má Postradatelní agenti dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2020
Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Postradatelní agenti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Postradatelní agenti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Postradatelní agenti postavy.

Postradatelní agenti recenze a hodnocení

Ve filmu Postradatelní agenti hrají Peter Brooke, James Caan, Noel Clarke, Kevin Dillon, Sam Huntington.

Film Postradatelní agenti režíruje .

Film Postradatelní agenti má 90 minut.

Film Postradatelní agenti můžete vidět na iTunes.

Film Postradatelní agenti je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.