FB pixel TP pixel
Povídky malostranské
Povídky malostranské

Povídky malostranské

Povídky malostranské
Česko | 1984 | Komediální seriály | Situace | 35 minut | 1 řad(a) | 6 epizod | Nové díly od 16. 5. 2020

V Povídkách malostranských nechal spisovatel a básník Jan Neruda oživit pitoreskní kolorit Malé Strany, v níž se v majestátném stínu Pražského hradu odehrávají trpké i humorné, ale vždy hluboce citlivé příběhy rázovitých postav... Malá Strana, jedno z nejkrásnějších míst staré Prahy, má pro každého ...

V Povídkách malostranských nechal spisovatel a básník Jan Neruda oživit pitoreskní kolorit Malé Strany, v níž se v majestátném stínu Pražského hradu odehrávají trpké i humorné, ale vždy hluboce citlivé příběhy rázovitých postav... Malá Strana, jedno z nejkrásnějších míst staré Prahy, má pro každého tvůrce, ale i pro každého diváka neopakovatelný půvab. Právě jádro Malé Strany, její kostely, uličky, střechy a domy jsou dějištěm Povídek malostranských Jana Nerudy. Do prostředí zašlého světa barokní pražské čtvrti patří příběhy lidí a lidiček, kteří tu sídlili. Lidská moudrost i pošetilost, malost i velikost přežívají dodnes stejně, jako Malá Strana.

Hrají: Květa Fialová, Svatopluk Beneš, Oldřich Kaiser, Viktor Preiss

Povídky malostranské online

Sledovat Povídky malostranské online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Povídky malostranské online, zda je ke stažení a zda má Povídky malostranské dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 24. 7. 2004
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Povídky malostranské recenze a hodnocení

V seriálu Povídky malostranské hrají Květa Fialová, Svatopluk Beneš, Oldřich Kaiser, Viktor Preiss.

Seriál Povídky malostranské můžete vidět na iVysílání.

Seriál Povídky malostranské je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.