FB pixel TP pixel
Povídky malostranské
Povídky malostranské

Povídky malostranské

Povídky malostranské
Česko | 1984 | Komediální seriály | Situace | 35 minut | 1 řad(a) | 6 epizod

V Povídkách malostranských nechal spisovatel a básník Jan Neruda oživit pitoreskní kolorit Malé Strany, v níž se v majestátném stínu Pražského hradu odehrávají trpké i humorné, ale vždy hluboce citlivé příběhy rázovitých postav... Malá Strana, jedno z nejkrásnějších míst staré Prahy, má pro každého ...

V Povídkách malostranských nechal spisovatel a básník Jan Neruda oživit pitoreskní kolorit Malé Strany, v níž se v majestátném stínu Pražského hradu odehrávají trpké i humorné, ale vždy hluboce citlivé příběhy rázovitých postav... Malá Strana, jedno z nejkrásnějších míst staré Prahy, má pro každého tvůrce, ale i pro každého diváka neopakovatelný půvab. Právě jádro Malé Strany, její kostely, uličky, střechy a domy jsou dějištěm Povídek malostranských Jana Nerudy. Do prostředí zašlého světa barokní pražské čtvrti patří příběhy lidí a lidiček, kteří tu sídlili. Lidská moudrost i pošetilost, malost i velikost přežívají dodnes stejně, jako Malá Strana.

CSFD  77 %

Povídky malostranské online

Sledovat Povídky malostranské online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Povídky malostranské online, zda je ke stažení a zda má Povídky malostranské dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 16. 5. 2020
Zdarma

Povídky malostranské obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Povídky malostranské, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Povídky malostranské postavy.

Jan Neruda
Jan Neruda
Tvůrce

Povídky malostranské recenze a hodnocení

V seriálu Povídky malostranské hrají Květa Fialová, Svatopluk Beneš, Oldřich Kaiser, Viktor Preiss.

Seriál Povídky malostranské můžete vidět na iVysílání.

Seriál Povídky malostranské je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.