FB pixel TP pixel
Act of Valor
Act of Valor

Povinnost a čest

Act of Valor
USA | 2012 | Akční filmy | Terorismus | 110 minut

Když CIA odhalí teroristické spiknutí proti USA, jsou nasazeni do akce ti nejlepší z nejlepších – Navy SEALs, speciální jednotka zvláštních sil Námořnictva Spojených států amerických. Ale pokaždé, když zneškodní jednu hrozbu, objeví se další. Zasahuji po celém světě, od Čečenska a Filipín až po Ukra...

Když CIA odhalí teroristické spiknutí proti USA, jsou nasazeni do akce ti nejlepší z nejlepších – Navy SEALs, speciální jednotka zvláštních sil Námořnictva Spojených států amerických. Ale pokaždé, když zneškodní jednu hrozbu, objeví se další. Zasahuji po celém světě, od Čečenska a Filipín až po Ukrajinu nebo Somálsko. Členové SEALs sledují teroristy až na mexicko-americké hranice, kde má dojít k finálnímu střetu...

Hrají: Roselyn Sánchez, Emilio Rivera, Gonzalo Menendez, Nestor Serrano, Alex Veadov, Marissa Labog, Nick Gomez

Režie: Mike McCoy, Scott Waugh

IMDb  64 % Kinobox  65 %

Povinnost a čest online

Sledovat Povinnost a čest online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Povinnost a čest online, zda je ke stažení a zda má Povinnost a čest dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 18. 4. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Povinnost a čest recenze a hodnocení

Ve filmu Povinnost a čest hrají Roselyn Sánchez, Emilio Rivera, Gonzalo Menendez, Nestor Serrano, Alex Veadov, Marissa Labog, Nick Gomez.

Film Povinnost a čest režíruje Mike McCoy, Scott Waugh.

Film Povinnost a čest má 110 minut.

Film Povinnost a čest můžete vidět na Starmax.

Film Povinnost a čest je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.