FB pixel TP pixel
Delivery Man

Pozdravy ze spermabanky

Delivery Man
USA | 2013 | Komedie | Dramedy | 105 minut

David Wozniak patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra\ a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud s...

David Wozniak patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra\ a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc\

IMDb  64 %

Pozdravy ze spermabanky online

Sledovat Pozdravy ze spermabanky online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pozdravy ze spermabanky online, zda je ke stažení a zda má Pozdravy ze spermabanky dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč

Pozdravy ze spermabanky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pozdravy ze spermabanky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pozdravy ze spermabanky postavy.

Pozdravy ze spermabanky zajímavosti

Rozpočet
26 000 000 $
Tržby v českých kinech
1 903 347 Kč
Návštěvnost v českých kinech
16 002 diváků

Pozdravy ze spermabanky recenze a hodnocení

Ve filmu Pozdravy ze spermabanky hrají Vince Vaughn, Cobie Smulders, Chris Pratt, Britt Robertson, Jack Reynor, Bobby Moynihan, Andrzej Blumenfeld.

Film Pozdravy ze spermabanky režíruje Ken Scott.

Film Pozdravy ze spermabanky má 105 minut.

Film Pozdravy ze spermabanky měl rozpočet 26 000 000 $.

Film Pozdravy ze spermabanky vidělo v českých kinech 16 002 diváků.

Film Pozdravy ze spermabanky můžete vidět na Voyo.

Film Pozdravy ze spermabanky je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.