FB pixel TP pixel
Child's Pose
Child's Pose

Pozice dítěte

Child's Pose
Rumunsko | 2013 | Drama | Psychologické | 116 minut

Jednoho studeného večera uprostřed března se Barbu řítí ulicemi a překračuje povolenou rychlost. Vzápětí srazí malé dítě a chlapec krátce po nehodě umírá. Viníka čeká trest odnětí svobody od tří do patnácti let. Tehdy vstupuje na scénu Barbuho matka Cornelia, rozhodnutá zasáhnout a pomoci svému syno...

Jednoho studeného večera uprostřed března se Barbu řítí ulicemi a překračuje povolenou rychlost. Vzápětí srazí malé dítě a chlapec krátce po nehodě umírá. Viníka čeká trest odnětí svobody od tří do patnácti let. Tehdy vstupuje na scénu Barbuho matka Cornelia, rozhodnutá zasáhnout a pomoci svému synovi vyhnout se vězení. Blahobytně zařízený byt – dílo známého architekta z vyšší společenské třídy Rumunska – zdobí police s nepřečtenými romány Herty Müllerové a dokresluje Corneliina kabelka, plná kreditních karet. Corneliina kampaň za záchranu svého apatického syna nezná hranic. Věří, že úplatky jsou tou správnou cestou, jak přesvědčit svědky, aby nesvědčili v neprospěch jejího syna. Dokonce i rodiče mrtvého dítěte se upokojí, když dostanou nějakou tu peněžní hotovost.

IMDb  75 %

Pozice dítěte online

Sledovat Pozice dítěte online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pozice dítěte online, zda je ke stažení a zda má Pozice dítěte dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 18. 1. 2021
Předplatné za 155 Kč

Pozice dítěte obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pozice dítěte, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pozice dítěte postavy.

Pozice dítěte novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Pozice dítěte, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů z Karlových Varů, které si můžete pustit doma
10 nejlepších filmů z Karlových Varů, které si můžete pustit doma
19.08.2021 7:00:00 | Tipy na film

Karlovarský festival je po dvou letech zpět. Pokud si ale nemůžete užít ranní fronty a filmové vyčerpání na místě, můžete si alespoň pustit to nejlepší z předchozích ročníků v pohodlí domova.

Pozice dítěte recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Vítězný Zlatý medvěd a cena mezinárodní kritiky z Berlína pro Pozici dítěte jsou nejen další stvrzenkou úspěchů současné rumunské vlny, ale také dokladem, za co......   Celá recenze

 70 %