FB pixel TP pixel
Deconstructing Harry

Pozor na Harryho

Deconstructing Harry
USA | 1997 | Komedie | Romantická komedie | 96 minut

Další brilantní film Woodyho Allena. Harry Block, spisovatel středního věku, píše romány a krátké příběhy na základě vlastních zkušeností. Trpí zábranami, je neurotizován svou posedlostí sexem, šestkrát se zhroutil a život mu komplikují i jeho tři ženy, Polyká prášky, moc pije, spí s prostitutkami ,...

Další brilantní film Woodyho Allena. Harry Block, spisovatel středního věku, píše romány a krátké příběhy na základě vlastních zkušeností. Trpí zábranami, je neurotizován svou posedlostí sexem, šestkrát se zhroutil a život mu komplikují i jeho tři ženy, Polyká prášky, moc pije, spí s prostitutkami , lže, je zbabělý, zbytečný, starý Blíží se oslava jeho životního úspěchu a Harry se bojí, že s ním jeho radost nebude nikdo sdílet. Bývalá přítelkyně Fay si právě bere jeho nejlepšího přítele Larryho, syna Hillyho zase nepustí bývalá manželka a doktorka psychiatrie Joan. Harry nakonec svého syna unese a doprovod jim dělají přítel Richard, nevlastní sestra, její manžel Celý film je plný malých postav a postaviček, které v podobenstvích představují Harryho v různých etapách jeho života. A přesně v tom stylu, na jaký jsme u Woodyho Allena zvyklí!

IMDb  74 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Pozor na Harryho online

Pozor na Harryho online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Pozor na Harryho obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pozor na Harryho, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pozor na Harryho postavy.

Pozor na Harryho zajímavosti

Celosvětové tržby
10 686 841 $
Tržby v USA
10 686 841 $
Tržby v českých kinech
1 941 678 Kč
Návštěvnost v českých kinech
34 894 diváků

Pozor na Harryho recenze a hodnocení