FB pixel TP pixel
Prachy dělaj člověka
Prachy dělaj člověka

Prachy dělaj člověka

Prachy dělaj člověka
Česko | 2006 | Komedie | Situace

Film Prachy dělaj člověka je černá krimikomedie odehrávající se v současnosti. Příběh je inspirován dvěma největšími a dosud neobjasněnými loupežemi, které se u nás v uplynulých letech staly. Hlavními aktéry jsou tři kamarádi, které před lety osud dramaticky rozdělil. Nyní se znovu scházejí v kulisá...

Film Prachy dělaj člověka je černá krimikomedie odehrávající se v současnosti. Příběh je inspirován dvěma největšími a dosud neobjasněnými loupežemi, které se u nás v uplynulých letech staly. Hlavními aktéry jsou tři kamarádi, které před lety osud dramaticky rozdělil. Nyní se znovu scházejí v kulisách dnešní Prahy. Za jakým účelem se novodobí mušketýři dávají dohromady? Aby společně získali miliony! Loupežné akce se zdařily, ale co dál? Jak si užít naloupených peněz, aniž by na sebe upozornili? Naši tři hrdinové zjišťují, že je to mnohem těžší, než si původně mysleli. A nemohlo by se jim to podařit bez zázemí mezinárodního zločinu. Děj snímku je zasazen do kulis Prahy i atraktivních exteriérů Srí Lanky a Tunisu.

IMDb  59 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Prachy dělaj člověka online

Prachy dělaj člověka online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Prachy dělaj člověka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Prachy dělaj člověka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Prachy dělaj člověka postavy.

Prachy dělaj člověka zajímavosti

Tržby v českých kinech
21 089 520 Kč
Návštěvnost v českých kinech
213 361 diváků

Prachy dělaj člověka recenze a hodnocení