FB pixel TP pixel
Praha - den & noc
Praha - den & noc

Praha - den & noc

Praha - den & noc
USA | 2022 | Reality-show | Vztahy | 45 minut

Příběh hrané reality show Praha – den & noc zavede diváky do kolektivu mladých lidí, kteří spolu bydlí v pronajatém vícepokojovém bytě v centru Prahy. Majitel tohoto bytu Pepa alias Joe pokoje pronajímá mladým lidem, kteří si přišli do Prahy splnit své sny.

Hrají: Uwe Vaník, Vindy Krejčí, Filip Křížek, Pavlína Sigmundová, Kateřina Vrabcová, Kristián Soukup, Sidonia Borkovcová

Režie: Dušan Domanský, Daniel Barták

Praha - den & noc online

Sledovat Praha - den & noc online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Praha - den & noc online, zda je ke stažení a zda má Praha - den & noc dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 7. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Praha - den & noc novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Praha - den & noc, které najdeš na našem webu.

18 největších červencových novinek na Voyo
18 největších červencových novinek na Voyo
07.07.2022 9:00:00 | Tipy na film

Léto je v plném proudu, nabídka streamovací platformy Voyo ale nadále nabobtnává a přibývají v ní mnohé domácí i zahraniční tituly. Ještě v červenci můžeme očekávat další díly oblíbené sci-fi ságy nebo jeden z nejoceňovanějších tuzemských filmů posledních let. Pojďme se na novinky podívat.

Na Voyo startuje reality show jako z Bony a klid. Překoná bizarní konkurenci?
Na Voyo startuje reality show jako z Bony a klid. Překoná bizarní konkurenci?
04.07.2022 17:15:00 | Filmové novinky

Streamovací služba Voyo po Survivorovi dál šlape do segmentu reality shows. Nyní nám ukáže, jak se v Praze žije mladým ve společném bydlení stárnoucího veksláka. A ano, zní to šíleně.

Praha - den & noc recenze a hodnocení

V seriálu Praha - den & noc hrají Uwe Vaník, Vindy Krejčí, Filip Křížek, Pavlína Sigmundová, Kateřina Vrabcová, Kristián Soukup, Sidonia Borkovcová.

Seriál Praha - den & noc můžete vidět na Voyo.

Seriál Praha - den & noc je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.