FB pixel TP pixel
Piglet's Big Movie

Prasátko a jeho velký příběh

Piglet's Big Movie
USA | 2003 | Animované filmy | Pro nejmenší | 75 minut

Je to úplně první film o Prasátku... a navíc opravdu báječný! Zcela v duchu velké tradice animovaných příběhů o Medvídkovi Pú. PRASÁTKO A JEHO VELKÝ PŘÍBĚH vás potěší nádherným příběhem o př...

Je to úplně první film o Prasátku... a navíc opravdu báječný! Zcela v duchu velké tradice animovaných příběhů o Medvídkovi Pú. PRASÁTKO A JEHO VELKÝ PŘÍBĚH vás potěší nádherným příběhem o přátelství, radosti a porozumění, který každého poučí o tom, že nikdo nemusí být velký, aby mohl dělat velké věci! Když se Prasátko doslechne, že je jen malé zvířátko na to, aby pomá-halo Púovi, Tygrovi, Ijáčkovi, Klokánkovi a Králíčkovi v uskutečňování plánu, jak opatřit med, zmizí ve Stokorcovém lese. Aby ho našli, vymyslí všichni společný plán a snaží se s použitím Prasátkova alba najít stopu, kde jej hledat. Když se pak Pú ocitne v tísnivé situaci, objeví se superhr-dina jako - však víte kdo - a se spoustou odvahy a trochou štěstí... málem zachrání situaci! U PRASÁTKA A JEHO VELKÉHO PŘÍBĚHU plného dobro-družství, veselí a statečnosti a s pěti novými písničkami se budou znovu a znovu scházet všichni členové rodiny, aby se zasmáli a zazpívali si.

IMDb  60 %

Prasátko a jeho velký příběh recenze a hodnocení

Prasátko a jeho velký příběh
Prasátko a jeho velký příběh
Filmové série

Titul Prasátko a jeho velký příběh je součástí série Medvídek Pú

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Prasátko a jeho velký příběh vidělo v českých kinech 97 299 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 6 380 729 Kč.

Tvůj názor na Prasátko a jeho velký příběh?