FB pixel TP pixel
The Truth

Pravda

The Truth
Francie | 2019 | Drama | Vztahy | 106 minut

Lumir je úspěšná scénáristka žijící s rodinou v New Yorku. Když její matka, slavná francouzská herečka Fabienne Dangeville, vydá svou autobiografii, Lumir jí i s rodinou přijíždí osobně pogratulovat. Návštěva se ale neplánovaně prodlouží a na obě hrdinky dolehne tlak nikdy nevyřčených křivd a bolest...

Lumir je úspěšná scénáristka žijící s rodinou v New Yorku. Když její matka, slavná francouzská herečka Fabienne Dangeville, vydá svou autobiografii, Lumir jí i s rodinou přijíždí osobně pogratulovat. Návštěva se ale neplánovaně prodlouží a na obě hrdinky dolehne tlak nikdy nevyřčených křivd a bolestí z minulosti. Pro Fabienne to ale není jen cesta sbližování se s dcerou, je to i učení se pokoře a úcty k ostatním lidem.

IMDb  65 % CSFD  63 %

Pravda online

Sledovat Pravda online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pravda online, zda je ke stažení a zda má Pravda dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2021
Předplatné za 155 Kč

Pravda obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pravda, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pravda postavy.

Pravda recenze a hodnocení

Ve filmu Pravda hrají Catherine Deneuve, Juliette Binoche, Ethan Hawke, Clémentine Grenier, Manon Clavel, Alain Libolt, Christian Crahay.

Film Pravda režíruje Hirokazu Kore-eda.

Film Pravda má 106 minut.

Film Pravda můžete vidět na Edison.

Film Pravda je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.