FB pixel TP pixel
Pravý rytíř
Pravý rytíř

Pravý rytíř

Pravý rytíř
Česko | 2016 | Pohádky | Středověk

Příběh o tom, jak mladý rytíř a jeho starostlivý otec najdou nejen cestu jeden k druhému, ale také lásku a štěstí... Pohádku o rytířích, unesené princezně a kouzelném náhrdelníku odvypráví Česká televize na Štědrý večer. Vincent (Jan Komínek), rozvážný a mírumilovný mladík, který rád čte a maluje, j...

Příběh o tom, jak mladý rytíř a jeho starostlivý otec najdou nejen cestu jeden k druhému, ale také lásku a štěstí... Pohádku o rytířích, unesené princezně a kouzelném náhrdelníku odvypráví Česká televize na Štědrý večer. Vincent (Jan Komínek), rozvážný a mírumilovný mladík, který rád čte a maluje, je pravým opakem svého otce (Lukáš Vaculík). Ten má jako vysloužilý a ambiciózní rytíř silnou potřebu svého syna neustále opatrovat a zahrnovat ho důležitými radami. Dokonce jej doprovází i na zkušenou do světa. Na cestě se setkají s černokněžníkem, vystaví nebezpečí říši víl a musejí svoji chybu napravit. A samozřejmě osvobodit i krásnou princeznu (Lucie Černá). Nakonec rytíř pochopí, že ne vše se dá vyřešit mečem, a Vincent si uvědomí, že se zlem je nutné bojovat. Láska krásné princezny a půl království k tomu je pak zákonitou odměnou.

Hrají: Lukáš Vaculík, Jan Komínek, Jaromír Hanzlík, Lucie Černá, Tatiana Pauhofová, Michal Novotný, Martin Kraus

Režie: Martin Dolenský

IMDb  47 % Kinobox  41 %

Pravý rytíř online

Sledovat Pravý rytíř online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pravý rytíř online, zda je ke stažení a zda má Pravý rytíř dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 24. 12. 2016
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pravý rytíř recenze a hodnocení

Ve filmu Pravý rytíř hrají Lukáš Vaculík, Jan Komínek, Jaromír Hanzlík, Lucie Černá, Tatiana Pauhofová, Michal Novotný, Martin Kraus.

Film Pravý rytíř režíruje Martin Dolenský.

Film Pravý rytíř můžete vidět na iVysílání.

Film Pravý rytíř je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.