FB pixel TP pixel
Prázdniny pro psa

Prázdniny pro psa

Prázdniny pro psa
Česko | 1981 | Komedie | Rodinné

Dobrodružství malého Petra, který tráví letní prázdniny na venkově u dědečka a babičky ve společnosti rozpustilého velšteriéra Bleka, svěřeného do jeho péče matčinou přítelkyní Alicí. Petr má problémy nejen se psem, jehož se zmocní zlý pan Plavec, ale i s partou místních dětí, která se na pražského ...

Dobrodružství malého Petra, který tráví letní prázdniny na venkově u dědečka a babičky ve společnosti rozpustilého velšteriéra Bleka, svěřeného do jeho péče matčinou přítelkyní Alicí. Petr má problémy nejen se psem, jehož se zmocní zlý pan Plavec, ale i s partou místních dětí, která se na pražského kluka dívá dost nevraživě...

Hrají: Tomáš Holý, Věra Tichánková, Oldřich Navrátil, Vladimír Kratina, Jiří Hrzán, Hana Maciuchová, Bohumil Vávra

Režie: Jaroslava Vošmiková

IMDb  65 % Kinobox  71 %

Prázdniny pro psa online

Sledovat Prázdniny pro psa online můžeš na Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Prázdniny pro psa online, zda je ke stažení a zda má Prázdniny pro psa dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 14. 3. 2024
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Prázdniny pro psa recenze a hodnocení

Ve filmu Prázdniny pro psa hrají Tomáš Holý, Věra Tichánková, Oldřich Navrátil, Vladimír Kratina, Jiří Hrzán, Hana Maciuchová, Bohumil Vávra.

Film Prázdniny pro psa režíruje Jaroslava Vošmiková.

Film Prázdniny pro psa můžete vidět na Prima Plus, Voyo.

Film Prázdniny pro psa je online na Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.