FB pixel TP pixel
Premonition
Premonition

Předtucha

Premonition
USA | 2007 | Thrillery | Nadpřirozeno | 110 minut

Linda Hanson (SANDRA BULLOCK) má nádherný dům, milujícího manžela a dvě rozkošné dcerky. Její život je perfektní až do chvíle, kdy dostane zprávu, že její muž Jim (JULIAN McMAHON) zemřel při automobilové nehodě. Pro oddanou manželku a matku je to to nejhorší, co si dokázala představit. Otázkou však ...

Linda Hanson (SANDRA BULLOCK) má nádherný dům, milujícího manžela a dvě rozkošné dcerky. Její život je perfektní až do chvíle, kdy dostane zprávu, že její muž Jim (JULIAN McMAHON) zemřel při automobilové nehodě. Pro oddanou manželku a matku je to to nejhorší, co si dokázala představit. Otázkou však zůstává – nejde opravdu pouze o představy? Když se Linda následující ráno probudí, její manžel je živ a zdráv. Celé neštěstí nejprve považuje za noční můru, ale pak se to stane znovu – některá rána nachází manžela vedle sebe, zatímco jindy se probouzí jako vdova. Když ji pak záhadné okolnosti dovedou ke zjištění, že její perfektní život možná nebyl takový, jak se zdálo, ocitá se její svět vzhůru nohama. V zoufalé touze zachránit svou rodinu se pustí do hektického souboj s časem a osudem, aby se pokusila zachovat všechno to, co dohromady s Jimem vybudovala.

IMDb  59 % CSFD  58 %

Předtucha online

Sledovat Předtucha online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Předtucha online, zda je ke stažení a zda má Předtucha dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 18. 8. 2022
Cena nezjištěna

Předtucha obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Předtucha, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Předtucha postavy.

Předtucha recenze a hodnocení

Ve filmu Předtucha hrají Sandra Bullock, Julian McMahon, Courtney Taylor Burness, Nia Long, Shyann McClure, Kate Nelligan, Marc Macaulay.

Film Předtucha režíruje Mennan Yapo.

Film Předtucha má 110 minut.

Film Předtucha můžete vidět na Starmax.

Film Předtucha je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.