FB pixel TP pixel
Only Lovers Left Alive
Only Lovers Left Alive

Přežijí jen milenci

Only Lovers Left Alive
Velká Británie | 2013 | Drama | Upíři | 123 minut

Adam - talentovaný hudebník ve stylu 60. let, žije v ponurém Detroitu. Zoufalý z toho, kam ten svět spěje, čím dál častěji přemýšlí o sebevraždě. V teplém Tangeru žije jeho tajemná, stylová přítelkyně Eva, co miluje poezii a ráda večeří s Christopherem Marlowem. Adamu i Evě je více než tisíc let. Př...

Adam - talentovaný hudebník ve stylu 60. let, žije v ponurém Detroitu. Zoufalý z toho, kam ten svět spěje, čím dál častěji přemýšlí o sebevraždě. V teplém Tangeru žije jeho tajemná, stylová přítelkyně Eva, co miluje poezii a ráda večeří s Christopherem Marlowem. Adamu i Evě je více než tisíc let. Před několika staletími, se dohodli, že kvůli čerstvé krvi nebudou zabíjet lidi a dobývat krev budou v nemocnici. Není to tak dávno, co se rozhodli žít odděleně. Moc dlouho jim to ale nevydrželo a Eva už vystupuje z letadla v Detroitu. Oba cítí, že se má stát něco nebezpečného. Brzy přijíždí do města i mladší sestra Evy - nekontrolovatelný šílený upír, který neumí ovládat své emoce. Ve městě začínají podivná úmrtí a tak musí Adam i Eva uprchnout do Alžírska. Problémy teprve začaly a vypadá to, že konec světa přeci jenom nastane a smrt není daleko... Smrt? Není příliš brzy?\r (text distributora - Home Classic Entertainment)

Hrají: Tom Hiddleston, Tilda Swinton, Mia Wasikowska, John Hurt, Anton Yelchin, Slimane Dazi, Jeffrey Wright

Režie: Jim Jarmusch

IMDb  72 % Kinobox  68 %

Přežijí jen milenci online

Sledovat Přežijí jen milenci online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Přežijí jen milenci online, zda je ke stažení a zda má Přežijí jen milenci dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 25. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Přežijí jen milenci zajímavosti

Rozpočet
7 000 000 $
Tržby v českých kinech
338 969 Kč
Návštěvnost v českých kinech
3 126 diváků

Přežijí jen milenci recenze a hodnocení

Ve filmu Přežijí jen milenci hrají Tom Hiddleston, Tilda Swinton, Mia Wasikowska, John Hurt, Anton Yelchin, Slimane Dazi, Jeffrey Wright.

Film Přežijí jen milenci režíruje Jim Jarmusch.

Film Přežijí jen milenci má 123 minut.

Film Přežijí jen milenci měl rozpočet 7 000 000 $.

Film Přežijí jen milenci vidělo v českých kinech 3 126 diváků.

Film Přežijí jen milenci můžete vidět na Filmbox+.

Film Přežijí jen milenci je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.