FB pixel TP pixel
Saints and Soldiers: Airborne Creed
Saints and Soldiers: Airborne Creed

Přežili jsme invazi

Saints and Soldiers: Airborne Creed
USA | 2012 | Saints and Soldiers | Drama | Druhá světová válka | 94 minut

15. srpna 1944 uskutečnily americké jednotky invazi do francouzského Provensálska, aby tu podpořily a ochránily spojenecké vojáky, kteří se v Normandii vylodili 6. června téhož roku. Po nočním seskoku se musí tři parašutisté na zemi shledat se svými spolubojovníky ve vesnici Les Arcs. Tady pomáhají ...

15. srpna 1944 uskutečnily americké jednotky invazi do francouzského Provensálska, aby tu podpořily a ochránily spojenecké vojáky, kteří se v Normandii vylodili 6. června téhož roku. Po nočním seskoku se musí tři parašutisté na zemi shledat se svými spolubojovníky ve vesnici Les Arcs. Tady pomáhají místnímu odbojovému hnutí osvobodit několik jeho členů a organizují přepadení německé obrněné jednotky.

IMDb  56 % CSFD  49 %

Přežili jsme invazi online

Sledovat Přežili jsme invazi online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Přežili jsme invazi online, zda je ke stažení a zda má Přežili jsme invazi dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 17. 8. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Přežili jsme invazi obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Přežili jsme invazi, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Přežili jsme invazi postavy.

Přežili jsme invazi recenze a hodnocení

Ve filmu Přežili jsme invazi hrají Corbin Allred, David Nibley, Jasen Wade, Lincoln Hoppe.

Film Přežili jsme invazi režíruje Ryan Little.

Film Přežili jsme invazi má 94 minut.

Film Přežili jsme invazi můžete vidět na Starmax.

Film Přežili jsme invazi je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.