FB pixel TP pixel
Extortion
Extortion

Přežít!

Extortion
USA | 2017 | Dobrodružné filmy | Přežít | 108 minut

Kevin se rozhodne odjet s rodinou na dovolenou do Karibiku. Po příletu se zdá, že to je dovolená snů. Rodinka si vyjede na moře a objeví ostrov. Po krátkém průzkumu ostrova se Kevin rozhodne jet zpátky, ale motor člunu nechce naskočit. Ostrov se tak najednou stává smrtelnou pastí a pomoc může přijít...

Kevin se rozhodne odjet s rodinou na dovolenou do Karibiku. Po příletu se zdá, že to je dovolená snů. Rodinka si vyjede na moře a objeví ostrov. Po krátkém průzkumu ostrova se Kevin rozhodne jet zpátky, ale motor člunu nechce naskočit. Ostrov se tak najednou stává smrtelnou pastí a pomoc může přijít jedině z moře...

Hrají: Bethany Joy Lenz, Danny Glover, Tim Griffin, Eion Bailey, Barkhad Abdi, Jack Wallace, Jorge Navarro

Režie: Phil Volken

IMDb  62 % Kinobox  62 %

Přežít! online

Sledovat Přežít! online můžeš na Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Přežít! online, zda je ke stažení a zda má Přežít! dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 11. 4. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 19. 2. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Přežít! recenze a hodnocení

Ve filmu Přežít! hrají Bethany Joy Lenz, Danny Glover, Tim Griffin, Eion Bailey, Barkhad Abdi, Jack Wallace, Jorge Navarro.

Film Přežít! režíruje Phil Volken.

Film Přežít! má 108 minut.

Film Přežít! můžete vidět na Starmax, Vodafone TV.

Film Přežít! je online na Starmax, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.