FB pixel TP pixel
Surviving Christmas
Surviving Christmas

Přežít vánoce

Surviving Christmas
USA | 2004 | Komedie | Vánoce | 91 minut

Když si, osamělý, životem otrávený ale velmi bohatý Drew Latham (Ben Affleck) pronajme na vánoční svátky náhradní rodinu, spustí tím lavinu neuvěřitelných událostí. Drew se rozhodl, že tento rok už nebude trávit Vánoce jen sám, a proto udělal rodině Valcosových (James Gandolfini, Christina Applegate...

Když si, osamělý, životem otrávený ale velmi bohatý Drew Latham (Ben Affleck) pronajme na vánoční svátky náhradní rodinu, spustí tím lavinu neuvěřitelných událostí. Drew se rozhodl, že tento rok už nebude trávit Vánoce jen sám, a proto udělal rodině Valcosových (James Gandolfini, Christina Applegateová a Catherine O'Harová) velmi zajímavou nabídku. Měli ji ale odmítnout. Teď jejich protivný host mění svými neslýchanými požadavky poklidné svátky klidu a míru v pekelnou noční můru! Přežít Vánoce je výborná komedie, která vám dokáže, že vaše rodina je na tom ještě dobře.

IMDb  53 % CSFD  51 %

Přežít vánoce online

Sledovat Přežít vánoce online můžeš na SkyShowtime. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Přežít vánoce online, zda je ke stažení a zda má Přežít vánoce dabing nebo titulky.

SkyShowtime
SkyShowtime
původní znění | HD kvalita | od 6. 1. 2023
Předplatné za 179 Kč
Tento titul bude dostupný na službě SkyShowtime, která se spustí v Česku 14. 2. 2023. Cena i parametry jsou předběžné.

Přežít vánoce obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Přežít vánoce, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Přežít vánoce postavy.

Přežít vánoce recenze a hodnocení

Ve filmu Přežít vánoce hrají Ben Affleck, James Gandolfini, Christina Applegate, Catherine O'Hara, Josh Zuckerman, Bill Macy, Jennifer Morrison.

Film Přežít vánoce režíruje Mike Mitchell.

Film Přežít vánoce má 91 minut.

Film Přežít vánoce můžete vidět na SkyShowtime.

Film Přežít vánoce je online na SkyShowtime, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.