FB pixel TP pixel
Ancient Skies
Ancient Skies

Příběh hvězdné oblohy

Ancient Skies
USA | 2019 | Dokumentární seriály | Vesmír | 1 řad(a) | 3 epizod

Pro naše předky neexistoval předěl mezi nebem a zemí a záhadu vesmíru spojovali s bohy, kterým přisuzovali různé schopnosti... Minisérie Příběh hvězdné oblohy je vyšperkována překrásnými, dechberoucími digitálními záběry vesmíru a nejdůležitějších astronomických artefaktů světa. Díky tomu nabízí jed...

Pro naše předky neexistoval předěl mezi nebem a zemí a záhadu vesmíru spojovali s bohy, kterým přisuzovali různé schopnosti... Minisérie Příběh hvězdné oblohy je vyšperkována překrásnými, dechberoucími digitálními záběry vesmíru a nejdůležitějších astronomických artefaktů světa. Díky tomu nabízí jedinečnou možnost pozorovat hvězdnou oblohu očima našich předků. A zároveň porovnat, jak se měnil pohled člověka na vesmír v průběhu dějin lidstva. Vydejme se společně na výpravu za poznáváním různých vizí vesmíru ze všech koutů světa, od počátků civilizace až do nedávné minulosti. Uvidíme ohromné množství způsobů, jakými lidé pozorovali a zaznamenávali pohyb nebes – od pravěkých lovců a sběračů až po konstruktéra vesmírného dalekohledu, Edwina Hubblea. Díky celé řadě historiků a astronomů odhalíme vědecká vysvětlení kosmických fenoménů, které se naši předkové snažili pochopit pomocí mytologie. Sledujte příběhy hvězdné oblohy, které se odehrávají na pozadí nekonečně rozpínavých kosmických dálav.

IMDb  81 % CSFD  75 %
Voyo
Dokumentární seriály na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.

Příběh hvězdné oblohy online

Příběh hvězdné oblohy online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Příběh hvězdné oblohy obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Příběh hvězdné oblohy, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Příběh hvězdné oblohy postavy.

Adam Luria
Adam Luria
Tvůrce
Adam Luria
Adam Luria
Režie

Příběh hvězdné oblohy recenze a hodnocení

Tvůj názor na Příběh hvězdné oblohy?

V seriálu Příběh hvězdné oblohy hrají Jason Alan Carvell.

Seriál Příběh hvězdné oblohy není zatím nikde online.

Seriál Příběh hvězdné oblohy není zatím kde sledovat.