FB pixel TP pixel
Seasons
Seasons

Příběh lesa

Seasons
Francie | 2016 | Dokumenty | Příroda | 96 minut

Po úchvatných dokumentech Mikrokosmos, Ptačí svět a Oceány přicházejí Jacques Perrin a Jacques Cluzaud s Příběhem lesa. Ne tropického pralesa s exotickou zvěří, ale toho nám dobře známého lesa, který máme za humny a který pulsuje překvapivě bohatým životem. Tou nejmodernější technikou natáčeli tvůrc...

Po úchvatných dokumentech Mikrokosmos, Ptačí svět a Oceány přicházejí Jacques Perrin a Jacques Cluzaud s Příběhem lesa. Ne tropického pralesa s exotickou zvěří, ale toho nám dobře známého lesa, který máme za humny a který pulsuje překvapivě bohatým životem. Tou nejmodernější technikou natáčeli tvůrci čtyři roky na desítkách lokací po celé Evropě, dokonce žili v lese se sledovanými divokými zvířaty. Jen díky unikátním metodám natáčení dokážou autenticky převyprávět příběh lesa od doby ledové až po současnost a zachytit vzrušující koloběh života v něm, který ohromí dospělé a i dětské diváky.

Režie: Jacques Cluzaud, Jacques Perrin

IMDb  73 % Kinobox  73 %

Příběh lesa online

Sledovat Příběh lesa online můžeš na DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Příběh lesa online, zda je ke stažení a zda má Příběh lesa dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 31. 1. 2024
Půjčení za 80 Kč Nákup za 110 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
český dabing | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Příběh lesa zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 996 722 Kč
Návštěvnost v českých kinech
22 475 diváků

Příběh lesa recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
11.04.2016

Před dvaceti lety uchvátil jejich Mikrokosmos. Následoval Ptačí svět či Oceány, nyní Jacques Perrin a Jacques Cluzaud uvádějí do českých kin svůj Příběh lesa....   Celá recenze

 55 %

Ve filmu Příběh lesa hrají .

Film Příběh lesa režíruje Jacques Cluzaud, Jacques Perrin.

Film Příběh lesa má 96 minut.

Film Příběh lesa vidělo v českých kinech 22 475 diváků.

Film Příběh lesa můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV.

Film Příběh lesa je online na DaFilms, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.