FB pixel TP pixel
Marie's Story
Marie's Story

Příběh Marie

Marie's Story
Francie | 2014 | Životopisné filmy | Křesťanské | 95 minut

Marie Heurtin je čtrnáctiletá hluchoslepá dívka, která je díky svému postižení zcela izolovaná od okolního světa. Její okolí ji považuje za slabomyslnou a to až do té doby, dokud se nedostane do ústavu Larnay u Poitiers, ve kterém se jeptišky starají o hluché dívky. Marie se ujme mladá jeptiška sest...

Marie Heurtin je čtrnáctiletá hluchoslepá dívka, která je díky svému postižení zcela izolovaná od okolního světa. Její okolí ji považuje za slabomyslnou a to až do té doby, dokud se nedostane do ústavu Larnay u Poitiers, ve kterém se jeptišky starají o hluché dívky. Marie se ujme mladá jeptiška sestra Marguerite, která udělá vše, co je v jejích silách, aby Marii vytáhla z její vnitřní izolace a našla cestu jak s ní komunikovat a jak ji naučit žít.

Trailer

Příběh Marie obsazení

Herci: Isabelle Carré, Ariana Rivoire, Brigitte Catillon, Laure Duthilleul, Martine Gautier, Sonia Laroze, Patricia Legrand

Režie: Jean-Pierre Améris

IMDb  74 % Kinobox  71 % Příběh Marie CSFD 83 %

Příběh Marie online

Sledovat Příběh Marie online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Příběh Marie online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Příběh Marie dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Příběh Marie zajímavosti

Tržby v českých kinech
238 738 Kč
Návštěvnost v českých kinech
2 263 diváků

Příběh Marie recenze a hodnocení

Ve filmu Příběh Marie hrají Isabelle Carré, Ariana Rivoire, Brigitte Catillon, Laure Duthilleul, Martine Gautier, Sonia Laroze, Patricia Legrand.

Film Příběh Marie režíruje Jean-Pierre Améris.

Film Příběh Marie má 95 minut.

Film Příběh Marie vidělo v českých kinech 2 263 diváků.

Film Příběh Marie můžete vidět na KVIFF TV.

Film Příběh Marie je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.