FB pixel TP pixel
Little Baby Jesus

Přijde letos Ježíšek?

Little Baby Jesus
Česko | 2013 | Romantické filmy | Vánoce | 100 minut

Vánoční čas umí přinášet podivuhodné příběhy, vtipné historky i nostalgii. Přijde letos Ježíšek? je příběh dvou rodin, které se rozhodly, že Vánoce jsou prostě od toho, aby se konaly dobré skutky, přání se plnila za každou cenu, a aby na zázraky věřily nejen děti. Šarmantní šedesátník José (Josef ...

Vánoční čas umí přinášet podivuhodné příběhy, vtipné historky i nostalgii. Přijde letos Ježíšek? je příběh dvou rodin, které se rozhodly, že Vánoce jsou prostě od toho, aby se konaly dobré skutky, přání se plnila za každou cenu, a aby na zázraky věřily nejen děti. Šarmantní šedesátník José (Josef Abrhám) se vrací po třiceti letech z emigrace v Mexiku do rodné Prahy. Podlehne totiž naléhání své mexické manželky Dolores. Ta věří, že pro jejich dceru Penélope, která se marně snaží otěhotnět, je poslední nadějí zázrak, který by v předvánočním čase mohlo splnit slavné Pražské jezulátko. José má z návratu obavy, protože moc dobře ví, že by mu mohl přinést nečekaná překvapení. Ta mají podobu jeho dávného kamaráda Rudy (Václav Postránecký), který všemi rád manipuluje, ale hlavně jeho bývalé lásky Květy (Libuše Šafránková) a její velké, osobité rodiny, v čele s jejím synem Michalem (Igor Chmela). Rodné místo Josému připraví řadu svízelných situací. Bude potřebovat nadhled a všechen svůj smysl pro nápaditá řešení, aby se z malérů všichni dostali. Nakonec se ale ukáže, že i každý z členů Josého rodiny skrývá své tajemství, a že v Praze je kromě legendárního Pražského jezulátka i řada dalších bytostí, které jsou schopné konat zázraky.

Hrají: Josef Abrhám, Libuše Šafránková, Dolores Heredia, Aislinn Derbez, Václav Postránecký, Radúz Mácha, Danica Jurčová, Karel Roden, Igor Chmela, Natálie Řehořová, Oldřich Vlach

Režie: Lenka Kny

IMDb  44 % Kinobox  48 %

Sleduj Přijde letos Ježíšek? celý film zdarma

Pusť si Přijde letos Ježíšek? online hned zdarma na Filmtoro.Přijde letos Ježíšek? online

Sledovat Přijde letos Ježíšek? online můžeš na České kino, Filmbox+, Filmy česky, Kinobox, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Přijde letos Ježíšek? online, zda je ke stažení a zda má Přijde letos Ježíšek? dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Filmbox+
Filmbox+
SD kvalita | od 13. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Filmy česky
Filmy česky
od 6. 12. 2020
Zdarma
Kinobox
Kinobox
HD kvalita | od 2. 6. 2023
Zdarma
Prima Plus
Prima Plus
od 20. 3. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Přijde letos Ježíšek? novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Přijde letos Ježíšek?, které najdeš na našem webu.

43 českých filmů, které jsou nově dostupné na Netflixu
43 českých filmů, které jsou nově dostupné na Netflixu
26.01.2022 15:00:00 | Tipy na film

Netflix v posledních dnech obnovil celou řadu licencí na české filmy včetně největších hitů. Pojďme se na příval novinek podívat titul po titulu.

15 zahraničních a 4 české filmy, které zmizí z Netflixu na konci listopadu
15 zahraničních a 4 české filmy, které zmizí z Netflixu na konci listopadu
25.11.2021 10:00:00 | Tipy na film

Měsíc listopad se chýlí ke konci, což znamená větší odliv především zahraničních filmů z Netflixu, který bude svou nabídku jako každý měsíc výrazněji obměňovat. Streamovací službu ale opustí i pár českých snímků.

Přijde letos Ježíšek? zajímavosti

Tržby v českých kinech
5 267 014 Kč
Návštěvnost v českých kinech
48 196 diváků

Přijde letos Ježíšek? recenze a hodnocení

Tvůj názor na Přijde letos Ježíšek??

Ve filmu Přijde letos Ježíšek? hrají Josef Abrhám, Libuše Šafránková, Dolores Heredia, Aislinn Derbez, Václav Postránecký, Radúz Mácha, Danica Jurčová, Karel Roden, Igor Chmela, Natálie Řehořová, Oldřich Vlach.

Film Přijde letos Ježíšek? režíruje Lenka Kny.

Film Přijde letos Ježíšek? má 100 minut.

Film Přijde letos Ježíšek? vidělo v českých kinech 48 196 diváků.

Film Přijde letos Ježíšek? můžete vidět na České kino, Filmbox+, Filmy česky, Kinobox, Prima Plus, Voyo.

Film Přijde letos Ježíšek? je online na České kino, Filmbox+, Filmy česky, Kinobox, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.