FB pixel TP pixel
Too Loud A Solitude
Too Loud A Solitude

Příliš hlučná samota

Too Loud A Solitude
Česko | 1995 | Komedie | Dramedy

Stárnoucí Haňta pracuje ve sběrně jako balič starého papíru, chystá se do důchodu a lis, u něhož léta pracuje, si chce vzít s sebou. Žije si své poklidné dny, plné obyčejných i neobyčejných setkání s lidmi, kteří přivážejí papír do sběru, i s imaginárními hosty, ať už to jsou svatí, literární postav...

Stárnoucí Haňta pracuje ve sběrně jako balič starého papíru, chystá se do důchodu a lis, u něhož léta pracuje, si chce vzít s sebou. Žije si své poklidné dny, plné obyčejných i neobyčejných setkání s lidmi, kteří přivážejí papír do sběru, i s imaginárními hosty, ať už to jsou svatí, literární postavy nebo autoři knih, které lisuje. Čte si, sní o krásné cikánce Ilonce a popíjí s přáteli, mezi nimiž jsou profesor, cikáni i kostelník. Poklidný život se mu však začne hroutit a zklamaný muž, který nečekaně ztrácí smysl života, vidí jediné řešení, jak završit své celoživotní dílo.

Hrají: Philippe Noiret, Jean-Claude Dreyfus, Vlastimil Brodský, Jiří Menzel, Květa Fialová, Dana Morávková, Michaela Kuklová

Režie: Véra Cais

IMDb  56 % Kinobox  52 %

Příliš hlučná samota online

Sledovat Příliš hlučná samota online můžeš na DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Příliš hlučná samota online, zda je ke stažení a zda má Příliš hlučná samota dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 8. 12. 2023
Půjčení za 65 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 28. 12. 2023
Půjčení (HD) za 80 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Příliš hlučná samota zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 929 724 Kč
Návštěvnost v českých kinech
66 020 diváků

Příliš hlučná samota recenze a hodnocení

Tvůj názor na Příliš hlučná samota?

Ve filmu Příliš hlučná samota hrají Philippe Noiret, Jean-Claude Dreyfus, Vlastimil Brodský, Jiří Menzel, Květa Fialová, Dana Morávková, Michaela Kuklová.

Film Příliš hlučná samota režíruje Véra Cais.

Film Příliš hlučná samota vidělo v českých kinech 66 020 diváků.

Film Příliš hlučná samota můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV.

Film Příliš hlučná samota je online na DaFilms, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.