FB pixel TP pixel
Too Loud A Solitude
Too Loud A Solitude

Příliš hlučná samota

Too Loud A Solitude
Česko | 1995 | Komedie

Stárnoucí Haňta pracuje ve sběrně jako balič starého papíru, chystá se do důchodu a lis, u něhož léta pracuje, si chce vzít s sebou. Žije si své poklidné dny, plné obyčejných i neobyčejných setkání s lidmi, kteří přivážejí papír do sběru, i s imaginárními hosty, ať už to jsou svatí, literární postav...

Stárnoucí Haňta pracuje ve sběrně jako balič starého papíru, chystá se do důchodu a lis, u něhož léta pracuje, si chce vzít s sebou. Žije si své poklidné dny, plné obyčejných i neobyčejných setkání s lidmi, kteří přivážejí papír do sběru, i s imaginárními hosty, ať už to jsou svatí, literární postavy nebo autoři knih, které lisuje. Čte si, sní o krásné cikánce Ilonce a popíjí s přáteli, mezi nimiž jsou profesor, cikáni i kostelník. Poklidný život se mu však začne hroutit a zklamaný muž, který nečekaně ztrácí smysl života, vidí jediné řešení, jak završit své celoživotní dílo.

IMDb  56 % CSFD  53 %

Příliš hlučná samota online

Sledovat Příliš hlučná samota online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Příliš hlučná samota online, zda je ke stažení a zda má Příliš hlučná samota dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 3. 9. 2022
Cena nezjištěna

Příliš hlučná samota obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Příliš hlučná samota, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Příliš hlučná samota postavy.

Příliš hlučná samota zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 929 724 Kč
Návštěvnost v českých kinech
66 020 diváků

Příliš hlučná samota recenze a hodnocení

Tvůj názor na Příliš hlučná samota?

Ve filmu Příliš hlučná samota hrají Philippe Noiret, Jean-Claude Dreyfus, Vlastimil Brodský, Jiří Menzel, Květa Fialová, Dana Morávková, Michaela Kuklová.

Film Příliš hlučná samota režíruje Véra Cais.

Film Příliš hlučná samota vidělo v českých kinech 66 020 diváků.

Film Příliš hlučná samota můžete vidět na Starmax.

Film Příliš hlučná samota je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.