FB pixel TP pixel
Your Highness

Princ a pruďas

Your Highness
USA | 2011 | Dobrodružné filmy | Středověk | 102 minut

Princ Thadeous se ze všeho nejlíp umí povalovat a závidět bratrovi, princi Fabiousovi jeho proslulost a sličnou dívku Belladonnu, kterou si přivezl z poslední výpravy, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se na scéně čaroděj Leezar, jenž se Belladonny zmocní...

Princ Thadeous se ze všeho nejlíp umí povalovat a závidět bratrovi, princi Fabiousovi jeho proslulost a sličnou dívku Belladonnu, kterou si přivezl z poslední výpravy, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se na scéně čaroděj Leezar, jenž se Belladonny zmocní a unese ji na svůj hrad. Aby žalem zlomený ženich nebyl na její záchranu sám, vnutí mu otec král jako doprovod mladšího bratra. Jenže Thadeous ještě nikdy v životě na žádné hrdinské výpravě nebyl, a tak neví, jak se například jedná s kouzelníkem pod vlivem, vícehlavou saní nebo krásnou, leč permanentně naštvanou a nebezpečnou lučištnicí Isabel. Navzdory mnoha nebezpečenstvím a život ohrožujícím situacím princové krok za krokem postupují vstříc Belladonnině záchraně. A divák, místo toho aby jim zuřivě držel pěsti, se baví nad jejich i na středověk velmi nekorektním slovníkem a absurdními situacemi, do kterých se se snad ještě žádní filmoví rytíři nikdy nedostali.

IMDb  56 %

Princ a pruďas online

Sledovat Princ a pruďas online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Princ a pruďas online, zda je ke stažení a zda má Princ a pruďas dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 22. 12. 2021
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Princ a pruďas obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Princ a pruďas, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Princ a pruďas postavy.

Princ a pruďas zajímavosti

Rozpočet
49 000 000 $
Celosvětové tržby
24 856 478 $
Tržby v USA
21 596 445 $
Tržby v českých kinech
1 914 107 Kč
Návštěvnost v českých kinech
17 199 diváků

Princ a pruďas recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
12.06.2011 13:48:00

Uz se muzu zacit smat?

 50 %

Ve filmu Princ a pruďas hrají Danny McBride, Natalie Portman, Zooey Deschanel, Justin Theroux, Damian Lewis, Rasmus Hardiker, Charles Dance.

Film Princ a pruďas režíruje David Gordon Green.

Film Princ a pruďas má 102 minut.

Film Princ a pruďas měl rozpočet 49 000 000 $.

Film Princ a pruďas vidělo v českých kinech 17 199 diváků.

Film Princ a pruďas můžete vidět na iTunes.

Film Princ a pruďas je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.