FB pixel TP pixel
Die Prinzessin auf der Erbse
Die Prinzessin auf der Erbse

Princezna na hrášku

Die Prinzessin auf der Erbse
Německo | 2010 | Pohádky | Princezny

Království hrozí pohroma. Králova bezcitná sestra posedlá touhou po moci má na dosah korunu i trůn. Král brzy oslaví 70. narozeniny a podle tradice má v tento den předat vládu synovi. Podmínkou ovšem je, že se ožení s princeznou. Následník trůnu procestoval svět křížem krážem, ale zatím žádnou nenaš...

Království hrozí pohroma. Králova bezcitná sestra posedlá touhou po moci má na dosah korunu i trůn. Král brzy oslaví 70. narozeniny a podle tradice má v tento den předat vládu synovi. Podmínkou ovšem je, že se ožení s princeznou. Následník trůnu procestoval svět křížem krážem, ale zatím žádnou nenašel. Jedinou nadějí je poslední princezna, která míří na zámek. Když však kočár dorazí, je prázdný. Princezna zmizela, a navíc se princ zamiloval do hezké pomocnice v sirotčinci.

IMDb  63 % Kinobox  51 %

Princezna na hrášku online

Sledovat Princezna na hrášku online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Princezna na hrášku online, zda je ke stažení a zda má Princezna na hrášku dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 1. 7. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Princezna na hrášku recenze a hodnocení

Ve filmu Princezna na hrášku hrají .

Film Princezna na hrášku režíruje .

Film Princezna na hrášku můžete vidět na Voyo.

Film Princezna na hrášku je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.