FB pixel TP pixel
Zasada przyjemności
Zasada przyjemności

Princip slasti

Zasada przyjemności
Polsko | 2019 | Krimi seriály | Krimi drama | 50 minut | Nové díly od 28. 10. 2019

Koprodukční seriál z Polska, Ukrajiny a Čech slibuje moderní mezinárodní detektivku a rozřezaná ženská těla poházená po několika státech.

Hrají: Sergiej Strelnikow, Stipe Erceg, Magdalena Boczarska, Mirosław Baka, Mirosław Haniszewski, Robert Gonera, Malgorzata Buczkowska

Režie: Dariusz Jabłoński

IMDb  67 % Kinobox  58 %

Princip slasti online

Sledovat Princip slasti online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Princip slasti online, zda je ke stažení a zda má Princip slasti dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 16. 12. 2019
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Princip slasti novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Princip slasti, které najdeš na našem webu.

10 slibných podzimních novinek ČT: Detektivky, koprodukce a banda lůzrů
10 slibných podzimních novinek ČT: Detektivky, koprodukce a banda lůzrů
08.08.2019 | České novinky

Česká televize představila filmy a seriály, které uvidí diváci letos na podzim na obrazovkách, a přihodila pár slibných filmů do kin, na kterých se podílí jako koproducent. Mrkněte, co si na podzim nenechat z české tvorby ujít. A že je toho letos dost.

Princip slasti recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
14.10.2019

Části ženských těl poházené po třech městech mají účel i efekt. Horší je, že vyšetřovatelé z daných zemí se v desetidílné krimisérii Princip slasti, jež v pondělí začne na ČT, chovají shodně jako existenciální rozervanci, jaké by generální inspekce nepustila ani ke kontrole parkování....   Celá recenze

 50 %

V seriálu Princip slasti hrají Sergiej Strelnikow, Stipe Erceg, Magdalena Boczarska, Mirosław Baka, Mirosław Haniszewski, Robert Gonera, Malgorzata Buczkowska.

Seriál Princip slasti můžete vidět na iVysílání.

Seriál Princip slasti je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.