FB pixel TP pixel
The Place
The Place

Případ Nile Hilton

The Place
Itálie | 2017 | Thrillery | Válka | 105 minut

Thriller odehrávající se na pozadí revoluce v Egyptě v roce 2011. V ulicích Káhiry to začíná vřít, křesla elit režimu budou brzy povážlivě vratká a detektiv Naredin je přivolán k vraždě krásné zpěvačky. V průběhu vyšetřování se stále těsněji zaplétá do nepřehledné hry nejvyšších pater egyptské polit...

Thriller odehrávající se na pozadí revoluce v Egyptě v roce 2011. V ulicích Káhiry to začíná vřít, křesla elit režimu budou brzy povážlivě vratká a detektiv Naredin je přivolán k vraždě krásné zpěvačky. V průběhu vyšetřování se stále těsněji zaplétá do nepřehledné hry nejvyšších pater egyptské politiky, starým ani novým spojenectvím nelze věřit a na své misi je čím dál osamělejší. Tarik Saleh ve svém filmu rekonstruuje revoluční Káhiru, živé a dusivé místo zároveň, je to chaos apokalypsy, ve kterém se hrdina snaží udělat správnou věc, získat spravedlnost pro oběť vraždy, i kdyby ho to mělo stát život.

Hrají: Valerio Mastandrea, Alba Rohrwacher, Sabrina Ferilli, Marco Giallini, Alessandro Borghi, Silvio Muccino, Vittoria Puccini

Režie: Paolo Genovese

IMDb  70 % Kinobox  69 %

Případ Nile Hilton online

Sledovat Případ Nile Hilton online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Případ Nile Hilton online, zda je ke stažení a zda má Případ Nile Hilton dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Případ Nile Hilton recenze a hodnocení

Ve filmu Případ Nile Hilton hrají Valerio Mastandrea, Alba Rohrwacher, Sabrina Ferilli, Marco Giallini, Alessandro Borghi, Silvio Muccino, Vittoria Puccini.

Film Případ Nile Hilton režíruje Paolo Genovese.

Film Případ Nile Hilton má 105 minut.

Film Případ Nile Hilton můžete vidět na Edison.

Film Případ Nile Hilton je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.