FB pixel TP pixel
The Place
The Place

Případ Nile Hilton

The Place
Itálie | 2017 | Thrillery | Válka | 105 minut

Thriller odehrávající se na pozadí revoluce v Egyptě v roce 2011. V ulicích Káhiry to začíná vřít, křesla elit režimu budou brzy povážlivě vratká a detektiv Naredin je přivolán k vraždě krásné zpěvačky. V průběhu vyšetřování se stále těsněji zaplétá do nepřehledné hry nejvyšších pater egyptské polit...

Thriller odehrávající se na pozadí revoluce v Egyptě v roce 2011. V ulicích Káhiry to začíná vřít, křesla elit režimu budou brzy povážlivě vratká a detektiv Naredin je přivolán k vraždě krásné zpěvačky. V průběhu vyšetřování se stále těsněji zaplétá do nepřehledné hry nejvyšších pater egyptské politiky, starým ani novým spojenectvím nelze věřit a na své misi je čím dál osamělejší. Tarik Saleh ve svém filmu rekonstruuje revoluční Káhiru, živé a dusivé místo zároveň, je to chaos apokalypsy, ve kterém se hrdina snaží udělat správnou věc, získat spravedlnost pro oběť vraždy, i kdyby ho to mělo stát život.

IMDb  70 % CSFD  72 %

Případ Nile Hilton online

Sledovat Případ Nile Hilton online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Případ Nile Hilton online, zda je ke stažení a zda má Případ Nile Hilton dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2020
Předplatné za 155 Kč

Případ Nile Hilton obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Případ Nile Hilton, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Případ Nile Hilton postavy.

Případ Nile Hilton recenze a hodnocení