FB pixel TP pixel
The Investigation
The Investigation

Případ: Ponorka

The Investigation
Dánsko | 2020 | Krimi filmy | Krimi drama | 45 minut | 1 řad(a) | 6 epizod

10. srpna 2017 nastoupila mladá švédská novinářka Kim Wallová na palubu soukromé ponorky Nautilus vynálezce Petera Madsena, aby s ním udělala rozhovor. Když se ponorka následujícího dne nevrátila do kodaňského přístavu, byla prohlášena za nezvěstnou. Nautilus se na moři potopil, Peter Madsen byl vyt...

10. srpna 2017 nastoupila mladá švédská novinářka Kim Wallová na palubu soukromé ponorky Nautilus vynálezce Petera Madsena, aby s ním udělala rozhovor. Když se ponorka následujícího dne nevrátila do kodaňského přístavu, byla prohlášena za nezvěstnou. Nautilus se na moři potopil, Peter Madsen byl vytažen z vody záchranáři a následně zadržen policií... Mrazivě autentická studie vyšetřování událostí na palubě ponorky z 10. na 11. srpna 2017 je nahlížena striktně skrze práci policejního oddělení vražd, námořnictva a dalších oddělení. Soustředěný, odhodlaný a nervy drásající boj za nalezení odpovědí v případu, který otřásl Skandinávií i zahraničními médii, přibližuje Tobias Lindholm především perspektivou postavy hlavního vyšetřovatele Jense Mollera. V hlavních rolích se představí přední severské hvězdy – Soren Malling, Pilou Asbaek či Pernilla Augustová. Pro Tobiase Lindholma je Případ: ponorka prvním seriálovým projektem v pozici showrunnera. Jako scénárista spolupracoval s Thomasem Vinterbergem na snímcích Hon či Chlast, v české distribuci silně zarezonoval i jeho celovečerní snímek Boj.

IMDb  76 % CSFD  77 %

Případ: Ponorka online

Sledovat Případ: Ponorka online můžeš na iVysílání, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Případ: Ponorka online, zda je ke stažení a zda má Případ: Ponorka dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 28. 7. 2022
Předplatné za 159 Kč
iVysílání
iVysílání
český dabing | od 2. 1. 2022
Zdarma

Případ: Ponorka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Případ: Ponorka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Případ: Ponorka postavy.

Søren Malling
Søren Malling
Jens Møller
Pilou Asbæk
Pilou Asbæk
Jakob Buch-Jepsen
Pernilla August
Pernilla August
Ingrid Wall
Rolf Lassgård
Rolf Lassgård
Joachim Wall
Laura Christensen
Laura Christensen
Maibritt Porse
Dulfi Al-Jabouri
Dulfi Al-Jabouri
Musa Amin
Hans Henrik Clemensen
Hans Henrik Clemensen
Nikolaj Storm
Henrik Birch
Henrik Birch
Lars Møller
Charlotte Munck
Charlotte Munck
Kirstine Scharling
Tobias Lindholm
Tobias Lindholm
Tvůrce

Případ: Ponorka recenze a hodnocení