FB pixel TP pixel
Případ pro rybáře
Případ pro rybáře

Případ pro rybáře

Případ pro rybáře
Česko | 2013 | Vašátko a Horác (kolekce) | Krimi filmy | Případ týdne

Příznivcům české detektivky netřeba jméno Hana Prošková představovat. Na její detektivky se, během 70. a 80. XX. století, stály fronty. Pamětníci jistě znají barrandovský film Měsíc s dýmkou, který vznikl podle jedné z jejich knih v roce 1966 v režii Zdeňka Kubečky. Česká televize natočila naposledy...

Příznivcům české detektivky netřeba jméno Hana Prošková představovat. Na její detektivky se, během 70. a 80. XX. století, stály fronty. Pamětníci jistě znají barrandovský film Měsíc s dýmkou, který vznikl podle jedné z jejich knih v roce 1966 v režii Zdeňka Kubečky. Česká televize natočila naposledy její detektivku v roce 1989 v režii Dušana Kleina. Šlo o titul Zrcadlo nenávisti. Bylo by škoda nechat tyto kvalitní české detektivky nepovšimnuty. V televizním filmu Lucie Bělohradské, podle scénáře Jany Knitlové, se na scénu znovu vrací kriminalista Vašátko a jeho přítel, malíř Horác, aby během svého rekreačního pobytu na rybách, jen tak mimochodem, vypátrali vraha mladé stopařky.

Hrají: Viktor Preiss, David Matásek, Jan Dolanský, Dana Černá, Jana Pidrmanová, Ilona Svobodová, Martin Myšička, Hana Seidlová, Michal Malkovský, Matěj Hádek, Klára Melíšková

Režie: Lucie Bělohradská

IMDb  59 % Kinobox  56 %

Případ pro rybáře online

Sledovat Případ pro rybáře online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Případ pro rybáře online, zda je ke stažení a zda má Případ pro rybáře dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 20. 1. 2013
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Případ pro rybáře recenze a hodnocení

Ve filmu Případ pro rybáře hrají Viktor Preiss, David Matásek, Jan Dolanský, Dana Černá, Jana Pidrmanová, Ilona Svobodová, Martin Myšička, Hana Seidlová, Michal Malkovský, Matěj Hádek, Klára Melíšková.

Film Případ pro rybáře režíruje Lucie Bělohradská.

Film Případ pro rybáře můžete vidět na iVysílání.

Film Případ pro rybáře je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.