FB pixel TP pixel
Deep
Deep

Příšerky pod hladinou

Deep
Španělsko | 2017 | Animované filmy | Zvířata | 92 minut

Animovaná komedie Příšerky pod hladinou přinese podvodní zábavu na více, než jeden nádech. Zemi zaplavily nekonečné oceány, lidstvo se odstěhovalo o dům dál a veškerý život na dokonale modré planetě obstarávají roztodivní tvorové z hlubin. V jednom podmořském údolí žije chobotnička Deep, neurotická ...

Animovaná komedie Příšerky pod hladinou přinese podvodní zábavu na více, než jeden nádech. Zemi zaplavily nekonečné oceány, lidstvo se odstěhovalo o dům dál a veškerý život na dokonale modré planetě obstarávají roztodivní tvorové z hlubin. V jednom podmořském údolí žije chobotnička Deep, neurotická kreveta Alice a nemotorný mořský ďas Evo. Tři kamarádi znamená taky třikrát více průšvihů, ten poslední je ale opravdu kolosální. Jejich údolí hrozí zkáza a naprosto nepravděpodobná sestava musí rychle povýšit na hrdiny a najít záchranu. Cestou se k nim přidá muréna stejně hladová jako osamocená a dohromady objeví vodní svět, o kterém neměli ani ponětí. Čekají je rybí zombies, zpěvačka na Titanicu, zaplavená Broadway nebo chladná Arktida. Když je všude voda, to největší dobrodružství je mokré!

IMDb  41 % CSFD  43 %

Příšerky pod hladinou online

Sledovat Příšerky pod hladinou online můžeš na Netflix, Prima Plus, Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Příšerky pod hladinou online, zda je ke stažení a zda má Příšerky pod hladinou dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 28. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 11. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.
Prima Plus
Prima Plus
český dabing | od 10. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Starmax
Starmax
od 8. 11. 2021
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 19. 2. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Příšerky pod hladinou obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Příšerky pod hladinou, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Příšerky pod hladinou postavy.

Příšerky pod hladinou zajímavosti

Tržby v českých kinech
3 630 543 Kč
Návštěvnost v českých kinech
30 365 diváků

Příšerky pod hladinou recenze a hodnocení

Rimsy
Rimsy Moviezone
18.05.2017

Ekologickou linkou obalený animák, v němž tlupa nesympatických figurek vykrádá Nema, brousí do sci-fi a ukazuje neschopnost tvůrců vytvořit jednoduchou, vtipnou......   Celá recenze

 20 %

Ve filmu Příšerky pod hladinou hrají Justin Felbinger, Jess Harnell, Phil LaMarr, Dwight Schultz, Jeff Bennett, Stephen Hughes, Elisabeth Gray, Anna Vocino, Lindsey Alena, Beth Rollan, Taylor Lawrence.

Film Příšerky pod hladinou režíruje Julio Soto Gurpide.

Film Příšerky pod hladinou má 92 minut.

Film Příšerky pod hladinou vidělo v českých kinech 30 365 diváků.

Film Příšerky pod hladinou můžete vidět na Netflix, Prima Plus, Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film Příšerky pod hladinou je online na Netflix, Prima Plus, Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.