FB pixel TP pixel
Luis & the Aliens

Příšerky z vesmíru

Luis & the Aliens
Německo | 2018 | Animované filmy | Mimozemšťané

Luis je pozemský kluk, trochu samotář a díky tátovi v mimozemskou inteligenci vždycky věřil. Teď řeší hrozbu toho, že bude muset z domova na internát, když z okna uvidí létající talíř. Podivně kličkuje, dělá výkruty a nakonec to napálí do stromu kousek od jeho domu. Potkává bláznivou trojku ufonů a ...

Luis je pozemský kluk, trochu samotář a díky tátovi v mimozemskou inteligenci vždycky věřil. Teď řeší hrozbu toho, že bude muset z domova na internát, když z okna uvidí létající talíř. Podivně kličkuje, dělá výkruty a nakonec to napálí do stromu kousek od jeho domu. Potkává bláznivou trojku ufonů a hned je mu jasné, že s nima bude zábava. Jeden se tváří jako velitel, ale myslí jen pár minut dopředu, druhý vyhrožuje, že všechny okolo promění, i když to neumí, a třetí je poživačný milovník života a žen z jakékoliv galaxie. A všichni se umí proměnit, v co chtějí. Potrhlí ufoni Mog, Nag a Wabo se s člověčím klukem Luisem dají dohromady a společně rozjedou velkolepé dobrodružství galaktických rozměrů. Potřebují získat vysněnou matraci, poradit si s ředitelkou internátní školy, zkusit nezanechat za sebou úplnou paseku a taky se nějak musí dostat ze Země. A všechny nakonec čeká velké překvapení.

Hrají: Michaël Gregorio

Režie: Wolfgang Lauenstein, Christoph Lauenstein

IMDb  68 % Kinobox  60 %

Příšerky z vesmíru online

Sledovat Příšerky z vesmíru online můžeš na iTunes, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Příšerky z vesmíru online, zda je ke stažení a zda má Příšerky z vesmíru dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
iTunes
iTunes
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 12. 12. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 89 Kč nebo 149 Kč (HD)
Prima Plus
Prima Plus
od 28. 3. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Příšerky z vesmíru zajímavosti

Tržby v českých kinech
7 091 175 Kč
Návštěvnost v českých kinech
51 236 diváků

Příšerky z vesmíru recenze a hodnocení

Alexandra Tinková
Alexandra Tinková
13.06.2018

Příšerky z vesmíru jsou jedním z nejmilejších animovaných filmů poslední doby. Nehrají si na film pro děti, aby následně bavily dospělé trapnými vtípky a glosam......   Celá recenze

 75 %

Ve filmu Příšerky z vesmíru hrají Michaël Gregorio.

Film Příšerky z vesmíru režíruje Wolfgang Lauenstein, Christoph Lauenstein.

Film Příšerky z vesmíru vidělo v českých kinech 51 236 diváků.

Film Příšerky z vesmíru můžete vidět na iTunes, Prima Plus, Voyo.

Film Příšerky z vesmíru je online na iTunes, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.