FB pixel TP pixel
Prodloužený čas
Prodloužený čas

Prodloužený čas

Prodloužený čas
Česko | 1985 | Drama | Psychologické

O lásce a stáří, nemoci, smrti a starostech všedního dne vypráví s humorným nádechem dramatický příběh Karla Svozila, stárnoucího profesora dějin výtvarného umění. Do života moudrého a kultivovaného muže a jeho milostného vztahu k mnohem mladší Aleně nečekaně zasáhne diagnóza rakovinového nádoru, kt...

O lásce a stáří, nemoci, smrti a starostech všedního dne vypráví s humorným nádechem dramatický příběh Karla Svozila, stárnoucího profesora dějin výtvarného umění. Do života moudrého a kultivovaného muže a jeho milostného vztahu k mnohem mladší Aleně nečekaně zasáhne diagnóza rakovinového nádoru, která ho dovede až k úvahám o sebevraždě. Chmurné myšlenky však brzy vystřídá horečná aktivita, s níž se profesor Svozil snaží maximálně využít zbývající čas. Dopíše knihu, ožení se se svou milenkou, otevřeně vystoupí proti svému nadřízenému. Náhoda však celou situaci radikálně změní.

IMDb  61 % CSFD  72 %

Prodloužený čas online

Sledovat Prodloužený čas online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Prodloužený čas online, zda je ke stažení a zda má Prodloužený čas dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Prodloužený čas obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Prodloužený čas, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Prodloužený čas postavy.

Prodloužený čas recenze a hodnocení

Ve filmu Prodloužený čas hrají Miloš Kopecký, Táňa Fischerová, Ota Sklenčka, Petr Čepek, Veronika Kánská.

Film Prodloužený čas režíruje Jaromil Jireš.

Film Prodloužený čas můžete vidět na Voyo.

Film Prodloužený čas je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.