FB pixel TP pixel
The Producers
The Producers

Producenti

The Producers
USA | 2005 | Komedie | Muzikály | 134 minut

Filmová klasika, která se stala senzací na Broadwayi, se nyní vrací na stříbrné plátno jako filmový muzikál. Dvojnásobní držitelé ceny Tony Nathan Lane a Matthew Broderick se vrací do svých rolí Maxe Bialystocka a Lea Blooma - intrikářského divadelního producenta a jeho zakřiknutého účetního, kteří ...

Filmová klasika, která se stala senzací na Broadwayi, se nyní vrací na stříbrné plátno jako filmový muzikál. Dvojnásobní držitelé ceny Tony Nathan Lane a Matthew Broderick se vrací do svých rolí Maxe Bialystocka a Lea Blooma - intrikářského divadelního producenta a jeho zakřiknutého účetního, kteří společně vymyslí bezchybný plán, jak zpronevěřit ve svůj prospěch velké množství peněz: chtějí získat vysoký rozpočet, vyprodukovat pomocí jeho zlomku levný broadwayský propadák a poté shrábnout celý rozdíl - protože žádný z investorů nebude předpokládat, že se mu nějaké peníze vrátí. Aby mohli tento záměr zrealizovat, potřebují co nejpříšernější hru, kterou se jim podaří najít v muzikálu Springtime for Hitler. Jejich plány se však začnou hroutit v okamžiku, kdy se hra překvapivě stane hitem celého města.

IMDb  63 % CSFD  58 %

Producenti online

Sledovat Producenti online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Producenti online, zda je ke stažení a zda má Producenti dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 15. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Producenti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Producenti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Producenti postavy.

Producenti recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
08.10.2006 21:41:00

Muzikal o vycuranych producentech, kteri delaji show o Hitlerovi? Smal jsem se...

 70 %

Ve filmu Producenti hrají Matthew Broderick, Uma Thurman, Eileen Essell, Andrea Martin, Jon Lovitz, Bryn Dowling, Kevin Ligon.

Film Producenti režíruje Susan Stroman.

Film Producenti má 134 minut.

Film Producenti můžete vidět na iTunes.

Film Producenti je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.