FB pixel TP pixel
House of Lies
House of Lies

Profesionální lhář

House of Lies
USA | 2012 | Komediální seriály | Podnikání | 30 minut | 5 řad(a) | 58 epizod | Nové díly od 13. 7. 2017

Don Cheadle a Kristen Bell se se vším všudy proměnili ve členy korporátní Ameriky. Vyzbrojen perfektně střiženým oblekem, neobyčejnou bystrostí a pozoruhodným talentem pro přesvědčování druhých se skvělý Marty Kaan vydává se svým vítězným týmem kamarádu s tituly z MBA do velkého světa. Svým šarmem u...

Don Cheadle a Kristen Bell se se vším všudy proměnili ve členy korporátní Ameriky. Vyzbrojen perfektně střiženým oblekem, neobyčejnou bystrostí a pozoruhodným talentem pro přesvědčování druhých se skvělý Marty Kaan vydává se svým vítězným týmem kamarádu s tituly z MBA do velkého světa. Svým šarmem utáhnou tlusté manažery na vařené nudli a hravě je přesvědčí, aby s jejich pomocí uzavřeli obří obchody – a samozřejmě utratili celé jmění za jejich služby. Marty a jeho tým jsou stále na cestách a bez domova si vyšlapávají cestičku do nic netušícího světa velkého byznysu, plného prvotřídních potěšení. Aby oslnili své klienty, neváhají překrucovat skutečnost, kouzlit s čísly a chrlit ze sebe profesní žargon. Není nic, co by tahle parta neudělala, jen aby s úsměvem získala tučnou odměnu.

IMDb  74 % CSFD  60 %

Profesionální lhář online

Sledovat Profesionální lhář online můžeš na SkyShowtime. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Profesionální lhář online, zda je ke stažení a zda má Profesionální lhář dabing nebo titulky.

SkyShowtime
SkyShowtime
původní znění | HD kvalita | od 5. 1. 2023
Předplatné za 179 Kč
Tento titul bude dostupný na službě SkyShowtime, která se spustí v Česku 14. 2. 2023. Cena i parametry jsou předběžné.

Profesionální lhář obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Profesionální lhář, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Profesionální lhář postavy.

Don Cheadle
Don Cheadle
Marty Kaan
Kristen Bell
Kristen Bell
Jeannie Van Der Hooven
Josh Lawson
Josh Lawson
Doug Guggenheim
Anita Höfer
Anita Höfer
Hraje
Monika John
Monika John
Hraje

Profesionální lhář recenze a hodnocení

V seriálu Profesionální lhář hrají Joachim Höppner, Don Cheadle, Kristen Bell, Josh Lawson, Doris Gallart, Michael Habeck, Anita Höfer.

Seriál Profesionální lhář můžete vidět na SkyShowtime.

Seriál Profesionální lhář je online na SkyShowtime, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.