FB pixel TP pixel
Profesor T.
Profesor T.

Profesor T.

Profesor T.
Česko | 2018 | Krimi seriály | Případ týdne | 50 minut | Nové díly od 12. 11. 2019

Pavel Řezníček jako výstřední profesor kriminologie Tauber, který pomáhá pražské kriminálce s objasňováním těch nejzapeklitějších zločinů. S potrhlým a sebestředným profesorem není lehké vyjít, ale díky nevšednímu a originálnímu pohledu na věc je v řešení případů mimořádně úspěšný... Nový kriminální...

Pavel Řezníček jako výstřední profesor kriminologie Tauber, který pomáhá pražské kriminálce s objasňováním těch nejzapeklitějších zločinů. S potrhlým a sebestředným profesorem není lehké vyjít, ale díky nevšednímu a originálnímu pohledu na věc je v řešení případů mimořádně úspěšný... Nový kriminální seriál představí divákům uznávaného profesora kriminologie Jáchyma Taubera. Život podivínského samorosta se svérázným smyslem pro humor se však radikálně změní, když jej navštíví jeho bývalá studentka, dnes nadporučice kriminální policie Amálie Drápalová. Ta ho požádá o pomoc při řešení složitého a citlivého případu. Ani jeden z nich netuší, že se jejich zprvu nahodilá spolupráce stane pravidlem, jenž rámuje tento atraktivní detektivní seriál. Každá epizoda sleduje nový případ, který musí Amálie a její kolegové vyřešit za pomoci geniálního, avšak asociálního profesora. Když se ale postupně dozvídáme, že Amáliina šéfová je bývalou profesorovou přítelkyní, že její kolega je do Amálie bezmezně zamilován a že vedoucí útvaru má problémy s alkoholem, je jasné, že osobní linky a vývoj těchto postav budou nedílnou součástí tohoto zbrusu nového seriálu.

IMDb  64 % CSFD  58 %

Profesor T. online

Sledovat Profesor T. online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Profesor T. online, zda je ke stažení a zda má Profesor T. dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 10. 7. 2020
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Profesor T. obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Profesor T., kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Profesor T. postavy.

Pavel Řezníček
Pavel Řezníček
Jáchym Tauber
Sarah Haváčová
Sarah Haváčová
Amálie Drápalová
Aleš Petráš
Aleš Petráš
Dan Winter
Jitka Schneiderová
Jitka Schneiderová
Tereza Flanderková
Luboš Veselý
Luboš Veselý
Pavel Rabas

Profesor T. novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Profesor T., které najdeš na našem webu.

15 nejlepších českých krimi, které by měl vidět každý
15 nejlepších českých krimi, které by měl vidět každý
28.11.2021 10:30:00 | Tipy na film

Na Voyo odstartoval očekávaný Případ Roubal, který se zaměřuje na proces s nechvalně proslulým sériovým vrahem z let devadesátých. Dobrých kriminálek podle skutečnosti je ale dostupných více. Představme si ty nejlepší za posledních deset let.

Profesor T. recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
29.10.2018

Napůl Doktor House, napůl Sheldon z Teorie velkého třesku; zkrátka protivný génius. Hrdina seriálu Profesor T. s Pavlem Řezníčkem v titulní roli zastupuje podzi......   Celá recenze

 60 %

V seriálu Profesor T. hrají Pavel Řezníček, Sarah Haváčová, Aleš Petráš, Jitka Schneiderová, Luboš Veselý.

Seriál Profesor T. můžete vidět na Voyo.

Seriál Profesor T. je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.